Gran Turismo 7 otrzymało 3 nowe samochody. Polyphony Digital zaprezentowało maszyny [Aktualizacja]

Gry
2138V
Gtan Turismo 7 - 3 nowe samochody - kwiecień 2022
Iza Łęcka | 25.04.2022, 10:15

Kazunori Yamauchi zapowiedział zmianę, która powinna ucieszyć fanów marki Gran Turismo. Już w tym tygodniu do gry Sony trafi aktualizacja wprowadzająca trzy nowe auta – choć Japończyk trzymał odbiorców w niepewności i nie zdradził poszczególnych modeli, dla społeczności ta zagadka nie trwała zbyt długo.

Gran Turismo 7 zadebiutowało w zeszłym miesiącu, jednakże kilka tygodni po premierze nie obyło się bez pierwszych burz i kontrowersji dotyczących monetyzacji pozycji. Po fali krytyki studio w pierwszej kolejności zajęło się dostosowaniem mikrotransakcji oraz zwiększeniem poziomu nagród.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz nadchodzi czas cyklicznego rozbudowania wyścigów – w tym tygodniu w najnowszych wyścigach znajdą się trzy nowe samochody. Podobnie jak bywało to w przypadku Gran Turismo Sport, Kazunori Yamauchi zaprezentował ukryte sylwetki pojazdów, ale entuzjaści gatunku szybko odgadli maszyny.

„Aktualizacja nadchodzi w przyszłym tygodniu.
#GT7 #GranTurismo7”

W prawym dolnym rogu znajduje się Subaru BRZ z 2021 roku – jest to trzeci samochód BRZ w GT7, ale najnowszy model posiada bardzo podobne podstawy jak Toyota GR86, a nie wcześniejszy model.

Wyżej znajduje się Subaru BRZ GT300, czyli wóz, który startował w serii Super GT w 2021 roku, natomiast ostatnią propozycją ma być Suzuki Cappuccino klasy Kei. Dość niespodziewanie auto nie pojawiło się w Gran Turismo Sport, zatem doświadczymy jego powrotu z Gran Turismo 6. Społeczność GT nie odgadła jeszcze dokładnego modelu – deweloperzy mogą dodać oryginalny EA11 z 1991 roku lub zmodernizowaną edycję EA21 z 1995 roku.

Zgodnie z zapewnieniami Polyphony Digital powinniśmy również liczyć na nowe układy tras, lecz jak na razie zespół nie zdradził więcej szczegółów.

[Aktualizacja#1]

Na oficjalnym kanale Gran Turismo potwierdzono, że aktualizacja 1.13 została udostępniona już dzisiaj, 25 kwietnia. Poniżej możecie zobaczyć materiał prezentujący nowe samochody.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: GT Planet

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper