Nadchodzi remaster Warriors Orochi 3 Ultimate? Gra została ponownie oceniona w Australii

Gry
487V
Warriors Orochi 3 Ultimate Definitive Edition
Igor Chrzanowski | 14.05.2022, 15:48

Ekipa Omega Force skupia się aktualnie na doszlifowaniu Fire Emblem Warriors: Three Hopes, ale być może już teraz poznaliśmy ich następny projekt, jakim może być remaster Warriors Orochi 3.

Odświeżanie starszych tytułów jest teraz w modzie i co rusz słyszymy o tym, że kolejne firmy decydują się na zaserwowanie nam kilku lub kilkunastu remasterów w najbliższych latach - jak na przykład Sega. Teraz zaś dowiadujemy się, że prowadzona przez tamtejszy rząd, australijska agencja ratingowa dodała do swojej bazy produkt o nazwie Warriors Orochi 3 Ultimate Definitive Edition. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Dopisek Definitive Edition może sugerować właśnie, że nadchodzi do nas najbardziej dopieszczona i odświeżona wersja klasyka z lat 2011-2012, który to początkowo wystartował na PS3, potem na PSP, Vicie, PS4, Xbox One, a w 2017 roku nawet na Nintendo Switch. Z racji tego, że tytuł obecny jest na Xbox Series X|S oraz na PS5 w ramach wstecznej kompatybilności, nadchodzący remaster ma ciut mało sensu, no chyba że deweloperzy dadzą nam 120 klatek, super odpicowaną grafikę w 4K i inne bajery. Inaczej to będzie zwyczajny skok na kasę. Ale jak do tego podeszli autorzy? Zobaczymy pewnie niebawem.

Źródło: Gematsu

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper