Destiny 2 ze świeżutkimi atrakcjami. Trwają Zawody Strażników

News
410V
Destiny 2 Zawody Strażników
Iza Łęcka | 06.05, 12:56

Bungie ciągle trzyma rękę na pulsie i regularnie zapewnia atrakcje w swojej popularnej produkcji. Do drugiej odsłony Destiny powracają Zawody Strażników.

Od początku roku entuzjaści kontynuacji bestsellerowej strzelanki nie mogą liczyć na nudę. W lutym na rynku zadebiutowało rozszerzenie Królowa-Wiedźma, następne aktywności zapewnił Sezon Odrodzonych, natomiast dwa miesiące temu informowaliśmy o najeździe „Przysięga Ucznia”, który skupiał się na rywalizacji najlepszych sezonów ogniowych.

Do Destiny 2 powracają także Zawody Strażników, które trwają od 3 do 24 maja. Łowcy, Czarownicy i Tytani wezmą udział w różnych aktywnościach, by w kilku kategoriach zdobywać punkty dla siebie i swojej klasy. Strażnicy powracający ze świata tronowego Savathûn rozgrzeją się w nowej playliście treningu i uruchomią playlistę rywalizacji szturmów, by zdobywać medale szturmów – głównym celem jest zdobycie jak najwyższego miejsca na podium.

„W Wieży powiewają chorągwie, podczas gdy Strażnicy powracają ze świata tronowego gotowi zamienić swoje przemoknięte na bagnach buty na chwałę i złoto. Tytani, Czarownicy i Łowcy, która klasa zajmie pierwsze miejsce na podium? Niech rozpoczną się zawody”.

Śmiałkowie mogą liczyć na szereg nagród, wśród których znalazły się między innymi egzotyczny karabin maszynowy Prawowity następcaz katalizatorem, legendarny PM,egzotyczny statek oraz wiele więcej.

W pierwszym Pucharze Zawodów Strażników Bungie zebrało aż 42 drużyny ogniowe z 14 regionów z całego świata – przyjacielska rywalizacja wyłoni najlepszy zespół. Studio nie zapomina jednak o potrzebujących, dlatego datki pozyskane w trakcie streamów przedstawiających zmagania Pucharu zostaną przekazane na rzecz Direct Relief. Organizacja humanitarna koncentruje się na misji poprawy warunków życia oraz stanu zdrowia w 80 krajach z całego świata.

Źródło: Informacja prasowa - Cenega

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych