Destiny 2: Królowa-Wiedźma zadebiutowało. Bungie zdradza kolejne niespodzianki

News
885V
Destiny 2 rozszerzenie Królowa-Wiedźma
Iza Łęcka | 23.02, 13:37

Wyczekiwane rozszerzenie do Destiny 2 ujrzało światło dzienne. Oprócz zapowiadanych aktywności twórcy ogłosili także nowy etap rywalizacji – Sezon Odrodzonych. Poznajmy szczegóły.

W ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno o doświadczonym studiu, a wszystko za sprawą oficjalnego potwierdzenia przejęcia przez Sony. Bungie zostanie niezależnym deweloperem, a społeczność Destiny nie powinna się obawiać, że produkcja zostanie wycofana z innych platform niż PlayStation. Włodarze Sony mają jednak plan, jak wykorzystać zasoby i możliwości zespołu – Amerykanie pomogą w rozwijaniu gier-jako-usług.

W Destiny 2 również możemy mówić o gorącym okresie – po miesiącach oczekiwania doszło do premiery dodatku Królowa-Wiedźma będącego pierwszą częścią finałowej trylogii Saga o Świetle Ciemności. Strażnicy odkryją w nim nowe potężne zdolności i zmierzą się z nieprzewidywalnym wyzwaniem, chroniąc Układ Słoneczny przed wrogami ludzkości. W parze z nowym rozszerzeniem wystartował również Sezon Odrodzonych.

Dzięki najnowszym aktywnościom gracze staną do walki o odzyskanie Światła z rąk bogini Roju Savathûn. Po ponad roku odkrywania oszustw Królowej-Wiedźmy Strażnicy podejmą bezpośrednią walkę z Savathûn, badając świat tronowy, tajemniczą siedzibę jej mocy oraz wiele nowych miejsc w Destiny 2. Sezon Odrodzonych umożliwi zdobywanie nowych rang, a walka z hordami Świetlistego Roju oraz przeciwdziałanie planom Savathûn doprowadzą do nawiązania współpracy z cesarzową Kombinatu Caiatl.

Cechy Sezonu Odrodzonych:

  • Pola bitewne PsiOps: Strażnicy będą tropić i przechwytywać wysokich rangą poruczników Świetlistego Roju w całym Układzie Słonecznym. Z pomocą najbardziej zaufanych psionów Caiatl gracze wkroczą do Wymiaru Myśli, przestrzeni psychicznej, w której myśli zamieniają się w rzeczywistość. Przedrzyj się przez hordę i pokonaj poruczników Savathûn, aby osiągnąć zwycięstwo.
  • Artefakt sezonowy: Włócznia synaptyczna: Korzystając z napędzanej technologią Caiatl włóczni tłumiącej Światło, zbadaj umysły Strażników Roju Królowej-Wiedźmy i przerwij ich więź ze Światłem. Zwiększaj poziom włóczni, aby uzyskać dostęp do potężnych modyfikacji i spersonalizować swój styl gry.
  • Egzotyczne zadanie: Zbadaj psioniczną propagandę przeciwko Caiatl w bunkrze na Marsie i odblokuj egzotyczny granatnik Martwy posłaniec. Ten ładowany od tyłu granatnik o falistej konstrukcji tworzy wachlarz trzech fal uderzeniowych i może zmieniać rodzaj zadawanych obrażeń żywiołu przy przeładowaniu, podobnie do egzotyków takich jak Twarde Światło czy Borealis.
Źródło: Cenega - informacja prasowa

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper