Destiny 2 z nowym najazdem. Przysięga Ucznia zapewni nowe atrakcje i przedmioty

News
776V
Destiny 2 Najazd Przysięga Ucznia
Wojciech Gruszczyk | 04.03, 20:56

Bungie ma jeszcze sporo kart do wyciągnięcia, jeżeli mówimy o rozwoju Destiny 2. Po debiucie Królowej-Wiedźmy nadszedł czas na rywalizację, która wyłoni najlepszą drużynę ogniową. Sprawdźcie szczegóły.

Doświadczone, amerykańskie studio, które za jakiś czas oficjalnie dołączy pod skrzydła PlayStation, może cieszyć się z niezwykle udanej premiery najnowszego rozszerzenia. Królowa-Wiedźma została kapitalnie przyjęta przez recenzentów – średnia pozycji wynosi obecnie 90% (za Opencritic) oraz 89-90% w zależności od platformy na serwisie Metacritic.

Deweloperzy nie mówią jednak dość – Sezon Odrodzonych zapewnił kolejne aktywności, lecz nie ma chwili do stracenia. 5 marca o godz. 19:00 czasu polskiego w grze Destiny 2 rozpocznie się najazd „Przysięga Ucznia”. Podczas tego wydarzenia Strażnicy wyruszą do czyhającej na złowrogich bagnach Piramidy w świecie tronowym Savathûn, aby odkryć jej mroczny sekret.

Do najazdów, czyli szczytowych aktywności dla sześciu graczy, przygotowują się najlepsze zespoły ogniowe stające do rywalizacji o tytuł i pas Pierwszych na świecie – w tym czasie entuzjaści Destiny śledzą ich zmagania. Ekipy mające chrapkę na to wyróżnienie i udział w „Przysiędze Ucznia” muszą pamiętać, że przez pierwsze 24 godziny będzie aktywny Tryb Próby, przez który moc wszystkich uczestników będzie niższa o 20 poziomów niż napotkanych przeciwników. Dodatkowo moc artefaktu zostanie wyłączona, a limit mocy drużyn podczas starć będzie wynosił 1530.

Dla śmiałków przygotowano nagrody. Jeżeli najazd zostanie ukończony we wskazanym czasie, dzięki programowi Nagród Bungie będą oni mogli nabyć ekskluzywne przedmioty powiązane z wydarzeniem. Poniższy zwiastun znakomicie wprowadza w klimat wyzwań.

Źródło: Cenega - informacja prasowa

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper