Gran Turismo 7 z oczekiwaną aktualizacją. Patch zwiększa nagrody i dopracowuje grę

Gry
2827V
Gran Turismo 7
Iza Łęcka | 07.04.2022, 09:45

Polyphony Digital opublikowało patch 1.1 do Gran Turismo 7 uwzględniający szereg wcześniej zapowiedzianych zmian. Zespół reaguje na negatywne komunikaty ze strony społeczności i kolejny raz zwiększa nagrody za rozmaite rywalizacje. Tym samym użytkownicy szybciej zdobędą kredyty na wymarzone samochody.

Ostatnie działania twórców Gran Turismo 7 wywołały sporo zamieszania wśród graczy preferujących serię. Wiele krytycznych komentarzy stało się zachętą do podjęcia działań i wprowadzenia zmian w rozgrywce. Zastosowanie diametralnej modyfikacji ekonomii produkcji nie jest możliwe z dnia na dzień, lecz już kilka łatek powinno dostosować nagrody i zapewnić oczekiwane wyzwania. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Najnowsza aktualizacja 1.1 zwiększa nagrody w kilku wyścigach z World Circuits, a także dostosowuje pieniądze otrzymywane za wyścigi Arcade oraz niestandardową rywalizację na torach. Gracze, którzy czekają na nowości, mogą sprawdzić najnowsze wydarzenia (World Touring Car 600 Tokyo Expressway East Clockwise, World Touring Car 700 24 Heures du Mans Racing Circuit, World Touring Car 800 Sardegna Road Track A).

Polyphony Digital nagrodzi za ukończenie wszystkich wyzwań (Circuit Experience) na złoto lub brąz – jeśli wcześniej mieliście już okazję zapoznać się z tego typu wyścigami, wystarczy wejść do menu wyboru i wyjść, by odpowiednia suma kredytów trafiła na wasze konto. Dzięki zwiększeniu liczby nagród w Lobby i Daily Races, możemy mieć nadzieję, że teraz znacznie szybciej uda się zgromadzić wystarczające kwoty do kupienia efektownych samochodów.

Deweloperzy zajęli się misjami, postępem w grze (zwiększono maksymalny limit kredytów zdobywanych w grze do 100 mln Cr), powiększyli liczbę używanych i legendarnych samochodów do kupienia, dostosowali niektóre pojazdy (Mazda RX-7 GT-X (FC) '90, Toyota Sprinter Trueno 1600GT APEX), jak również poprawili edytor motywów.

Zmiany nie ominęły fizyki samochodów, dopracowania ustawień maszyn oraz wyeliminowania błędów z wyścigów, zachowania sztucznej inteligencji, grafiki, powtórek oraz dźwięku. Polyphony Digital wprowadziło 3 nowe funkcje poruszania kursorem, które pomogą przeglądać kolekcję samochodów, dopracowało trofeum (Wheely Good Fun) i poświęciło uwagę rozgrywce na kierownicach.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: Gran Turismo 7

Komentarze (124)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper