Netflix z dużą listą nowych filmów i seriali na początek kwietnia. W zestawieniu Furioza

Filmy/seriale
13284V
Netflix kwiecień - Furioza
Iza Łęcka | 01.04.2022, 10:35

Streamingowy gigant rozpoczyna nowy miesiąc od okazałej rozbudowy katalogu. Aż 27 nowych tytułów trafiło na serwery platformy, a na liście znajdziemy między innymi „Furiozę” z Mateuszem Damięckim i Weroniką Książkiewicz w rolach głównych. Produkcja w zeszłym roku cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród widzów.

Netflix nie traci czasu i promuje nowości zmierzające do serwisu. W tym tygodniu poznaliśmy całkiem okazałą i obiecującą listę produkcji zmierzających do usługi - wraz z początkiem kwietnia część z nich zostało dodanych do biblioteki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Niewątpliwie jednym z najciekawszych obrazów jest „Furioza”, czyli zeszłoroczny film wyreżyserowany przez Cypriana T. Olenckiego, który wspólnie z Tomaszem Dembickim i Tomaszem Klimalą tworzył scenariusz. W recenzji dostępnej na naszym portalu Roger docenił wiele elementów produkcji, które zgrabnie połączone dały pozycję godną uwagi:

„Film jest przy tym naprawdę dobrze zrealizowany, akcja jest wartka, zastosowano też kilka fajnych form narracyjnych, jak choćby wstęp do całej historii, którego zaskakujący epilog zobaczymy dopiero w późniejszej części filmu, dynamicznie zmontowana scena przesłuchania kiboli, ujęcia z drona czy dość brutalne walki (ale jak to w takich filmach, w scenach grupowych kamera tak szaleje, że czasami ciężko coś zobaczyć). Gdy połączycie to z dobrymi dialogami, niezłym poczuciem humoru i ironią (choć mający wprowadzić nutę komizmu "Buła" grany przez Sebastiana Stankiewicza czasami staje się wręcz niestrawną karykaturą stereotypowego kibola) i niejednoznacznym zakończeniem, dostaniecie obraz filmu, który warto zobaczyć”.

Użytkownicy Netflixa będą mogli również sprawdzić „Bańkę” - komedię przedstawiającą próbę stworzenia solidnego filmu w zamkniętym hotelu – oraz „Apollo 10 1/2: Kosmiczne dzieciństwo”, czyli nostalgiczną historię życia pewnego mężczyzny, który opowiadając o swoim dzieciństwie nawiązuje do tematu podróży na Księżyc. Wśród powracających pozycji znajdziemy między innymi „Chłopców z ferajny”, „Choć goni nas czas” i „Szkołę zabójców”.

Netlix w kwietniu - nowości 

  • Apollo 10 1/2: Kosmiczne dzieciństwo
  • Battle: Freestyle
  • Bańka
  • Caleb Five: Za kulisami
  • Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie
  • Doktor Strangelove, czyli jak przestałem się martwić i pokochałem bombę
  • Dope
  • Dzień próby
  • Ewolucja
  • Furioza
  • Karel
  • Ludzie honoru
  • Małe kobietki
  • Nie z mojej ligi 3
  • Ostatni autobus
  • Stań przy mnie
  • Tiger & Bunny - The Begining
  • Tiger & Bunny: The Rising
  • Wstrząs

Netflix w kwietniu - nowe odcinki

  • Zrób porządek z The Home Edit [8 odcinków]

Netlix w kwietniu - ponownie dodane:

  • Klik: I robisz, co chcesz
  • Mały
  • Przebudzenia
  • Rock'N'Rolla
  • Siedem dusz
  • W starym, dobrym stylu
  • Wpuszczony w kanał
Źródło: Upflix

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper