Obi-Wan Kenobi zalicza drobne opóźnienie, ale Disney przygotował dla widzów świetną niespodziankę

Filmy/seriale
1536V
Obi-Wan Kenobi zwiastun
Wojciech Gruszczyk | 31.03.2022, 17:49

„Obi-Wan Kenobi” to kolejna wielka produkcja zmierzająca wyłącznie na Disney+, ale właśnie otrzymaliśmy ważną wiadomość. Serial zadebiutuje z małym opóźnieniem, jednak już na dobry początek otrzymamy aż dwa odcinki oczekiwanej historii.

W połowie lutego Disney potwierdził datę premiery „Obi-Wan Kenobi” – pierwszy odcinek miał zadebiutować 25 maja, czyli dokładnie w rocznicę premiery „Gwiezdne wojny: część IV – Nowa nadzieja” (25 maja 1977 roku).

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz jednak możemy potwierdzić, że debiut historii odbędzie się dwa dni później (27.05), ale widzowie od premiery otrzymają dostęp do dwóch epizodów. Wiadomość potwierdził Ewan McGregor, który pojawił się na specjalnym filmie Disney+.

Na materiale możemy również zobaczyć kilka ujęć z produkcji, jednak znacznie większą prezentację historii zobaczycie na pierwszym zwiastunie, który w naprawdę dobry sposób zapowiada wydarzenia i przygotowuje na premierę.

Warto przypomnieć, że już w czerwcu odbędzie się premiera Disney+ w Polsce i na start widzowie otrzymają dostęp do wielu produkcji opracowanych na zlecenie korporacji.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper