Disney+ oficjalnie w Polsce! Znamy dokładną datę premiery usługi i cenę subskrypcji

Filmy i seriale
15038V
Disney+ w Polsce
Iza Łęcka | 29.03, 08:24

Stało się! Po miesiącach zapewnień i snucia domysłów możemy potwierdzić, kiedy dokładnie platforma SVOD Disneya zawita w naszym kraju.

O premierze serwisu Disney+ mówiło się od dłuższego czasu. Na początku roku otrzymaliśmy potwierdzenie, że planowany debiut w wielu krajach nastąpi latem tego roku. Obecnie korporacja Myszki Miki ogłosiła bardzo dobrą wiadomość.

Disney+ zostanie udostępnione w Polsce już 14 czerwca – do letniej premiery dojdzie w 42 krajach oraz na 11 terytoriach. The Walt Disney Company zapewnia, że widzowie otrzymają dostęp do wielu oryginalnych produkcji, tysięcy odcinków seriali oraz filmów Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, propozycji wytwórni 20th Century Studios czy marki Star. Wśród nich promowane są takie tytuły jak "Cruella" czy ostatnie głośne animacje "Nasze magiczne Encanto" oraz "Luca".

„OFICJALNIE - DISNEY+ W POLSCE WYSTARTUJE 14 CZERWCA. Cena usługi wyniesie 28,99zł miesięcznie lub 289,90zł rocznie".

Cena subskrybcji wyniesie 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł za opłatę roczną. Użytkownicy serwisu będą mieli możliwość skorzystania z najwyższej jakości pozycji, nawet na czterech urządzeniach jednocześnie, oraz opcję nieograniczonego pobierania na dziesięciu sprzętach - w Disney+ stworzymy 7 profili, w tym dopasowany do najmłodszych odbiorców profil dziecięcy. Włodarze platformy zapewniają, że w przypadku niektórych produkcji otrzymamy dostęp do funkcji IMAX Enhanced.

"Subskrybenci będę mieli dostęp do takich seriali jak "The Book of Boba Fett" i "The Mandalorian", wykreowanych przez producenta i scenarzystę Jona Favreau. Ponadto zobaczą "Moon Knight", serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem w roli Stevena Granta, spokojnego i ułożonego pracownika małego sklepu, nękanego przez wspomnienia z innego życia, a także nominowany do Nagrody Akademii film "Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Pierścieni" z Simu Liu i Awkwafiną".

Źródło: Disney - informacja prasowa

Komentarze (153)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper