Weird West może być czarnym koniem 2022 r. Gra od twórców Dishonored gotowa do premiery w Xbox Game Pass

News
2555V
Weird West
Bartosz Dawidowski | 30.03, 10:03

Już jutro, 31 marca, odbędzie się premiera Weird West na konsolach (tytuł od razu pojawi się w ofercie Xbox Game Pass) i PC. Deweloperzy prezentują ostatnie materiały wideo z gameplayem.

31 marca Weird West trafi do dystrybucji na konsolach i PC. Produkcja stanowi na najbardziej fundamentalnym poziomie twin-stickową strzelankę, ale nie wolno zapominać o bogactwie, które kojarzy się z najlepszymi, klasycznymi tytułami RPG, takimi jak Fallout 2. Autorzy ze studia uformowanego głównie z byłych pracowników Arkane (Dishonored) znów akcentują właśnie takie motywy, tym razem demonstrując konsekwencje naszych decyzji. Przykładowo, jeśli urządzimy rzeźnię w miasteczku, taka opustoszała osada zmieni się z czasem w „miasto duchów”, miejsce opanowane przez zombie/potwory.

Nasze zachowania pamiętają też NPC-e i dotyczy to nie tylko systemu moralności (tego czy zachowujemy się szlachetnie czy nikczemnie). W Weird West funkcjonuje rozbudowany system zemsty, gdzie postacie (szczególnie członkowie drużyny lub gangów, które wzięliśmy na celownik) ścigają nas za popełnione zbrodnie. Szczegóły tych fantastycznie zapowiadających się funkcji czekają na was w filmiku poniżej.

Po więcej informacji na temat tej „westernowej symulacji dark fantasy”, której zaliczenie zajmie ok. 40 godzin, odsyłam was do poprzedniego newsa.

Źródło: YouTube

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper