Gran Turismo 7 – ile złotych kosztują wszystkie ujawnione samochody? Cena zwala z nóg

Gry
2314V
Gran Turismo 7 pieniądze
Wojciech Gruszczyk | 29.03.2022, 13:55

Fani Gran Turismo zmierzyli się z ciekawym wyzwaniem – ile kosztują wszystkie samochody w grze? Aktualnie twórcy nie potwierdzili cen wszystkich modeli, ale ujawnione dane potwierdzają, że zebranie pełnego garażu to zabawa na długie godziny.

O cenach samochodów w Gran Turismo 7 powiedziano już wiele, ale na szczęście Polyphony Digital postanowiło zająć się naprawą ekonomii w wyścigach i w przyszłości tytuł będzie oferować bardziej sensowny system zbierania samochodów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Społeczność GTPlanet zmierzyła się z ciekawym wyzwaniem – zdecydowano się sprawdzić, ile dokładnie kredytów kosztują pojazdy w Gran Turismo 7. Obecnie udało się zweryfikować ceny 375 z 424 samochodów.

Aktualnie gracze muszą zdobyć 312 504 445 kredytów, by rozbudować swój garaż o wszystkie przedstawione auta (375/424), co biorąc pod uwagę cenę najdroższego pakietu kredytów (2 000 000 za 89 zł) daje nam kwotę 13 906 zł – tyle potrzebowałby gracz, który dzisiaj chciałby kupić za prawdziwe pieniądze samochody w Gran Turismo 7.

Musimy pamiętać, że są to wyliczenia wyłącznie na „papierze”, bo raczej nikt nie zdecyduje się na tak szalony plan, jednak sytuacja pokazuje fatalnie zaprojektowany system.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: gtplanet

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper