Serial Halo hitem Paramount+. Pierwszy odcinek osiąga rekord popularności

Filmy i seriale
1437V
Halo
Iza Łęcka | 28.03, 09:44

„Halo” doczekało się premiery pierwszego epizodu, który jak mogliśmy się domyślać, rozbudził wielkie oczekiwania wśród widzów entuzjastycznie nastawionych do marki Xboksa. Streamingowa platforma może pochwalić się sukcesem.

O produkcji serialu czerpiącego garściami z przygód Master Chiefa słyszeliśmy od wielu lat, lecz gdy prawa do pozycji przejął Paramount, projekt nabrał nieco więcej rozpędu. Prace na planie wystartowały w 2019 roku, a wytwórnia przeznaczyła ponad 40 mln dolarów. Pierwsze recenzje krytyków nie zwiastowały zbyt udanego doświadczenia, jednak ogromna popularność IP zdecydowanie mocniej przemówiła do widzów, którzy ochoczo sprawdzili Master Chiefa na szklanym ekranie.

Serial „Halo” może mówić o sporym sukcesie – jak wskazują przedstawiciele Paramount+, pierwszy wyemitowany odcinek pobił rekord oglądalności ustanowiony w listopadzie minionego roku przez serię „1883”. Włodarze platformy nie podają jednak konkretnych wyników oglądalności.

„Powołanie Halo do życia jako serialu streamingowego było jednym z najbardziej satysfakcjonujących przedsięwzięć dla Paramount+ i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani ogromnym odzewem fanów na debiut serialu. Wraz z naszymi fenomenalnymi partnerami z Showtime, 343 Industries i Amblin Television, nie możemy się doczekać, aż fani będą mogli doświadczyć więcej z tego niesamowitego uniwersum” - komentuje Tanya Giles, Chief Programming Officer w Paramount+.

Wiemy, że wytwórnia nie traci czasu i rusza z dalszymi epizodami, dzięki czemu „Halo” może okazać się jedną z najgłośniejszych propozycji SVOD. Jeszcze przed debiutem pierwszego sezonu ogłoszono, że produkcja tworzona przez Stevena Kane'a i Kyle'a Killena doczeka się kolejnych odcinków.

Źródło: VGC

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper