Ghost of Tsushima z figurką za 5700 zł. Jin powraca w pięknym stylu

Gry
1242V
Ghost of Tsushima - Jin Sakai - figurka
Iza Łęcka | 18.03.2022, 10:38

Sucker Punch Productions wciąż trzyma w niepewności sympatyków swojej twórczości i oficjalnie nie prezentuje kontynuacji Ghost of Tsushima. Deweloperzy przypominają jednak o o wyjątkowym IP za sprawą Prime 1 Studio. W przyszłym roku do kolekcjonerów trafi zjawiskowa figurka Jina Sakai.

Ghost of Tsushima to młoda marka, która zdążyła już zaskarbić sobie przychylność społeczności PlayStation, co potwierdzają wyniki sprzedaży gry. Wydawca idzie za ciosem i rozwija samurajską historię, dzięki czemu wiemy, że w przygotowaniu jest film, za który odpowiada Chad Stahelski. Dodatkowo amerykańskie studio od miesięcy pracuje nad tajnym projektem, którym zapewne jest kolejna odsłona klimatycznej produkcji. Jak dotąd musimy jednak czekać na potwierdzenie plotek oraz rozmaitych spekulacji. Japoński wojownik jednak powraca.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sucker Punch Productions nawiązało współpracę z Prime 1 Studio, której efektem jest pięknie wyglądająca figurka – Jin Sakai trafi do graczy w niezwykle dopracowanym wydaniu. Główny bohater przygody w wersji Deluxe otrzyma dwie wymienne głowy, dodatkowe ręce (lewą i prawą) czy też wymienne Godło Klanu Sakai. Twórcy dopracowali wszelkie szczegóły zbroi, ściąganego hełmu zdobionego porożem, cieniowania oraz zdobienia najdrobniejszych elementów, artystycznie podkreślając dumną sylwetkę samuraja.

Figurka w skali 1:4 została wyceniona na 1349 dolarów, czyli zainteresowani muszą przygotować około 5719 zł. Producent podkreśla, że prezentuje wyłącznie prototyp, a finalny produkt trafi do klientów w okresie od czerwca do września 2023 roku. Możemy mieć nadzieję, że do tego czasu zobaczymy już pierwszą zapowiedź Ghost of Tsushima 2, a aktorzy zaangażowani w widowisko „Ghost of Tsushima” trafią na plan.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: Prime 1 Studio

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper