Film Ghost of Tsushima z pierwszymi szczegółami. Reżyser „chce zrobić to dobrze”

Filmy i seriale
835V
Film Ghost of Tsushima z pierwszymi szczegółami. Reżyser „chce zrobić to dobrze”
Iza Łęcka | 21.12.2021, 13:50

Chad Stahelski po opracowaniu czterech odsłon serii „John Wick” może poważnie myśleć o pracy nad adaptacją „Ghost of Tsushima”. W ostatnim wywiadzie reżyser stwierdził, że nie zamierza się śpieszyć, a pragnie sprostać oczekiwaniom graczy i nakręcić adaptację gry odznaczającą się jak najwyższą jakością.

W marcu Sony zapowiedziało powstanie filmu „Ghost of Tsushima”, jednakże nie powinniśmy oczekiwać rychłego wkroczenia aktorów na plan. Kilkoma szczegółami dotyczącymi projektu podzielił się Chad Stahelski, który rozmawiał z IGN podczas premiery „Matrix Zmartwychwstania”.

Reżyser „Ghost of Tsushima” podkreślił, że nie chce postępować zbyt pośpiesznie, a opowieść musi charakteryzować się wysokim poziomem:

„Chcemy po prostu zrobić to dobrze. Wiesz, jak adaptacje gier wideo mogą się potoczyć. Więc nie spieszymy się i robimy to dobrze”.

Stahelski poinformował, że utrzymuje stały kontakt z deweloperami z Sucker Punch Productions – współpraca ze studiem ma zagwarantować jak najdokładniejsze oddanie klimatu historii samuraja Jina Sakai.

„Współpracujemy bardzo blisko z twórcami gry, aby upewnić się, że trzymamy się tego, co jest w niej jak najlepsze”.

Twórcy „Ghost of Tsushima” nadal pracują nad scenariuszem, ale zdaniem reżysera fani „byliby bardzo zadowoleni” z produkcji. Zespół „wiele razy” ogrywał pozycję debiutującą na PS4, by uzyskać pewność, że będzie w stanie zadbać o najistotniejsze szczegóły.

Chad Stahelski nie chce zdradzić nawet drobnych informacji na temat obsady, gdyż jak wskazuje, jest na to jeszcze zbyt wcześnie. Nie wiemy zatem, czy Daisuke Tsuje, angielski aktor podkładający głos głównemu bohaterowi, będzie miał okazję pojawić się również w adaptacji.

Amerykański filmowiec wyreżyserował cztery części serii „John Wick” – najnowsza opowieść trafi do kin w 2022 roku.

Źródło: https://www.ign.com/articles/ghost-of-tsushima-movie-director-do-it-right

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych