Ghost of Tsushima ze znakomitym wynikiem. Sucker Punch potwierdza rezultat gry z PS4 i PS5

Gry
1324V
Ghost of Tsushima ze znakomitym wynikiem. Sucker Punch potwierdza rezultat gry z PS4 i PS5
Iza Łęcka | 05.01.2022, 07:42

Ghost of Tsushima jest kolejnym IP Sony, które spotkało się z niezwykle pozytywnym odbiorem. Produkcja osiągnęła spory sukces, dzięki czemu możemy liczyć, że podobnie jak Aloy, również Jin Sakai powróci, by przeżyć nowe, zapierające dech w piersiach przygody.

Ghost of Tsushima zadebiutowało w lipcu 2020 roku wyłącznie na PS4, natomiast rok później społeczność PlayStation mogła sprawdzić Ghost of Tsushima: Director's Cut, które trafiło na PS4 oraz PS5. Historia samuraja urzekła wielu odbiorców, a pozytywne recenzje oraz reakcje zwiastowały efektowny start marki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sukces potwierdzają również wyniki. Gra Sony osiągnęła sprzedaż na poziomie ponad 8 mln egzemplarzy! Popularność tak młodego IP robi spore wrażenie, a możemy przypuszczać, że japoński producent wraz ze studiem Sucker Punch nie powiedzieli ostatniego słowa.

„Jesteśmy zachwyceni i zdumieni, że #GhostOfTsushima oficjalnie sprzedało się w ponad 8 milionach egzemplarzy!

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy grali od premiery! Bardzo to doceniamy i jesteśmy niesamowicie wdzięczni za wsparcie!”

Pozycja poświęcona losom Jina Sakai na tyle mocno intryguje odbiorców, że już od pewnego czasu do opinii publicznej przenikają plotki, według których deweloperzy pracują nad kontynuacją. Sony wcześniej zapowiedziało opracowanie filmu „Ghost of Tsushima” – w zeszłym roku otrzymaliśmy kilka ciekawostek od reżysera obrazu. Coraz więcej mówi się także o tym, że tytuł zmierza na PC.

Ghost of Tsushima to obok Horizon stosunkowo nowa marka Sony Interactive Entertainment, która narodziła się na PlayStation 4 i najpewniej będzie znacząco rozbudowana na PlayStation 5. Z niecierpliwością czekamy na kolejne doniesienia o grze!

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: Twitter: SuckerPunchProd

Komentarze (157)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper