Syberia: The World Before to “powrót marki do dobrej formy”. Pierwsze oceny w recenzjach

News
1411V
Syberia
Bartosz Dawidowski | 16.03, 10:40

W najbliższy piątek na rynek pecetowy trafi Syberia: The World Before. Już dzisiaj możemy sprawdzić, jakie oceny zgarnia najnowsza przygodówka od studia Microids.

Wygląda na to, że jest bardzo dobrze – zdecydowanie lepiej, niż przy ostatniej odsłonie serii Syberia! Najnowsze dzieło zespołu Microids zgarnia mocne oceny, np. 8,5/10 w tekście PC Invasion. Zaliczenie gry zajęło redaktorowi tego serwisu ok. 13 godzin. Dziennikarz zachwycił się muzyką, skomponowaną przez Inona Zura, świetnymi łamigłówkami. W trakcie rozwiązywania tych „puzzli” mamy do dyspozycji system porad, gdybyśmy zacięli się na danym wyzwaniu. Redakcja jako plus zaliczyła też ładną, estetyczną grafikę i zróznicowanie lokacji udostępnionych w The World Before. W innych recenzjach pojawiają się stwierdzenia, że nowa Syberia to "powrót serii do dobrej formy".

Przypominam przy okazji, że Syberia: The World Before otrzymała pełny, polski dubbing. W wydaniu pudełkowym Koch Media Poland wprowadzi do sklepów Syberia: The World Before nieco później, dopiero 30 marca 2022 r, ze względu na opóźnienia logistyczne, o czym pisaliśmy w tym miejscu.


Oceny w recenzjach Syberia: The World Before:

  • PC Invasion 8,5/10
  • GamersGlobal 8/10
  • GamingSym 7,5/10
  • BR Atsit 7,5/10
  • Wccftech 7,5/10
Źródło: Własne

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper