Syberia: The World Before na premierowym zwiastunie. Posłuchajcie polskiego dubbingu

News
955V
Syberia 4
Wojciech Gruszczyk | 11.03, 14:41

Pod koniec miesiąca fani Kate Walker zapoznają się z najnowszą produkcją Microids. Twórcy opracowali kolejną grę, w której nie tylko poznamy rozbudowaną historię, ale zmierzymy się także z wieloma zagadkami. Wydawca opublikował zwiastun Syberia: The World Before i zachęca do przygody.

18 marca 2022 roku Syberia: The World Before zadebiutuje na komputerach osobistych, a w późniejszym terminie opowieść zostanie zaoferowana graczom na konsolach. Gracze kolejny raz otrzymają szansę zanurzenia się w świecie stworzonym przez Benoîta Sokala, ale tym razem deweloperzy zapewnią dużą zmianę względem poprzednich produkcji z serii.

W Syberia: The World Before pojawią się dwie bohaterki, ponieważ fani nie tylko wcielą się w Kate Walker, ale poznają także Danę Roze – są to dwie kobiety, które zdaniem wydawcy „poruszą góry żeby tylko odkryć najgłębiej skrywane sekrety”.

Dzisiaj możemy również potwierdzić, kto udzielił głosu głównym bohaterkom:

  • Beata Wyrąbkiewicz wcieliła się w Kate Walker. Aktorka jest znana m.in. z serii Barbie, Fineasz i Ferb, High School Musical, Kaczor Donald przedstawia, Diablo III, League of Legends, Dragon Age: Początek i wielu innych produkcji.
  • Elżbieta Gertner jest natomiast polskim głosem Dany Roze. Wcześniej oglądać ją można było m.in. w Na Wspólnej, Prawie Agaty, a usłyszeć w Czarownicy, Auta 2 czy Dragon Age: Początek.

Jednocześnie Koch Media Poland podkreśla, że z powodu logistycznych pudełkowe wydanie gry na PC będzie dostępne w sklepach od 30 marca 2022 roku. Wydawca przeprasza za skromne opóźnienie i jednocześnie podkreśla, że mała niedogodność w żaden sposób nie wpłynęła negatywnie na jakość gry.

Już wkrótce będziecie mogli przeczytać nasze wrażenia z Syberia: The World Before.

Źródło: Koch Media Poland - informacja prasowa

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper