The Penguin oficjalnie. Colin Farrell gwiazdą spin-offu The Batman

Filmy/seriale
2359V
The Penguin - Colin Farrell
Wojciech Gruszczyk | 09.03.2022, 20:51

DC i Warner Bros. właśnie potwierdziły plotki. „The Batman” to dopiero początek, a widzowie mogą szykować się na „The Penguin”. Serial z Colinem Farrellem w roli głównej rozbuduje uniwersum tworzone przez Matta Reevesa.

„The Batman” okazał się sukcesem na świecie oraz w Polsce, ale mogliśmy mieć pewność, że film z Robertem Pattinsonem w roli głównej to dopiero początek. Teraz jednak otrzymaliśmy potwierdzenie, ponieważ HBO Max zamówiło serial „The Penguin”, w którym wystąpi Colin Farrell – aktor ponownie wcieli się w Oswalda Cobblepota.

Aktor nie ukrywa, że chętnie powróci do tej roli:

„Świat, który Matt Reeves stworzył na potrzeby "Batmana", zasługuje na głębsze spojrzenie oczami Oswalda Cobblepota. Nie mógłbym być bardziej podekscytowany kontynuacją tej eksploracji Oza, który awansuje w mrocznych szeregach, by stać się Pingwinem. Dobrze będzie wrócić na ulice Gotham, aby wprowadzić trochę szaleństwa i zamętu” – powiedział Colin Farrell

Również Matt Reeves nie ukrywa, że jest bardzo zainteresowany opracowaniem produkcji:

„Colin eksplodował na ekranie jako Pingwin w Batmanie, a możliwość dokładnego zbadania wewnętrznego życia tej postaci na antenie HBO Max to absolutny dreszczyk emocji”.

Lauren LeFranc („Impulse”, „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, „Hemlock Grove”) została showrunnerką „The Penguin”, ale między innymi Matt Reeves oraz Colin Farrell zostali producentami.

Na więcej konkretów na temat produkcji musimy zaczekać, ale warto pamiętać, że HBO Max jest już dostępne w Polsce, więc w tym wypadku widzowie będą mogli zobaczyć produkcję – choć premiera to odległy temat.

Przeczytajcie naszą recenzję „The Batman”.

Źródło: Hollywoodreporter

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper