HBO Max już w Polsce! Diuna, Matrix Zmartwychwstania i inne hity w SVOD

Filmy/seriale
5690V
HBO Max
Wojciech Gruszczyk | 08.03.2022, 07:18

HBO Max jest już dostępne w Polsce. Widzowie mogą korzystać z ulepszonej aplikacji oraz oglądać wielkie produkcje. W bibliotece znalazły się takie tytuły jak: „Diuna”, „Matrix Zmartwychwstania” czy też „Kosmiczny mecz: Nowa era”.

Od wielu miesięcy czekaliśmy na ten dzień, ale HBO Max jest już dostępne w Polsce. Wczoraj informowałem o świetnej cenie usługi, a teraz widzowie z naszego kraju mogą pobierać aplikację oraz sprawdzać ofertę.

HBO Max pojawi się jako nowa aplikacja, ale bez przeszkód możecie także korzystać z SVOD przez przeglądarkę – wystarczy założyć konto lub zalogować się przez login i hasło z HBO GO.

Po wejściu na nowe SVOD od razu zobaczycie wielkie produkcje – HBO promuje takie tytuły jak: „Diuna”, „Matrix Zmartwychwstania”, „Wszyscy Święci New Jersey”, „King Richard” czy też „Kosmiczny mecz: Nowa era”.

HBO Max oferuje specjalne HUB-y, gdzie znajdziecie pozycje od HBO, Max Originals, Warner Bros., DC oraz Cartoon Network. Przez przeglądarkę firma promuje także filmy, oryginalne tytuły czy też pokazuje propozycje względem gatunków – na liście znalazły się także „polskie produkcje”.

HBO Max w Polsce kategorie

Aplikacja jest bardzo przejrzysta, ponieważ HBO postawiło na duże okienka, które dobrze się przegląda.

Jeśli HBO Max nie pojawiło się na Waszym Smart TV, to bez problemu możecie pobrać apkę przez konsolę (sprawdziłem PlayStation 5), by oglądać produkcję – różne urządzenia pamiętają rozpoczęte oglądanie produkcji. 

Co będzie dla wielu bardzo istotne: Diuna” oraz „Matrix Zmartwychwstania” są dostępne w 4K UHD z Dolby Vision i Dolby Atmos! Sprawdźcie, jakie propozycje z HBO Max warto zobaczyć - TUTAJ.

HBO Max w Polsce - Matrix

 

HBO Max w Polsce - Warner Media

 

HBO Max w Polsce - DC

Źródło: Własne

Komentarze (163)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper