The Batman notuje świetny start w Polsce. Fani Obrońcy Gotham zainteresowali się nową produkcją

Gry
810V
The Batman z oficjalnym opisem. Warner Bros. przybliża klimat filmu
Wojciech Gruszczyk | 08.03.2022, 20:58

„The Batman” osiągnął znakomity wynik na całym świecie i możemy mieć pewność, że Polacy również chętnie zapoznali się z nową przygodą. Warner Bros. Polska potwierdziło świetny start produkcji.

„The Batman” to najnowsza produkcja z Robertem Pattinsonem w roli głównej, która zanotowała rekordowy weekend otwarcia. Tylko jeden film w czasie pandemii mógł pochwalić się lepszym rezultatem. Warner Bros. może z dumą patrzeć na wynik, a Matt Reeves ma zapewne zielone światło na opracowanie kolejnych przygód.

Dalsza część tekstu pod wideo

Możemy również potwierdzić, że „The Batman” osiągnął bardzo mocny start w Polsce, ponieważ w pierwszych dniach od premiery tytuł przyciągnął do kin ponad 226 tysięcy widzów. 

„BATMAN #1 w Polsce. Dziękujemy #Batman”.

Film bez problemów osiągnął pierwsze miejsce w rodzimych kinach, co jednak nie jest specjalnie zaskakujące biorąc pod uwagę duże zainteresowanie uniwersum. Bardzo długo czekaliśmy na powrót Obrońcy Gotham do kin, ale jak się okazuje – Robert Pattinson nie zawiódł.

Teraz pozostaje tylko czekać na kolejne pozytywne informacje dotyczące nowych produkcji związanych z serią rozwijaną przez Matt Reeves.

Przeczytajcie naszą recenzję „The Batman”.

Źródło: warnerbrospl

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper