Dead Space Remake z kolejną prezentacją. Twórcy zapraszają na wydarzenie, a teaser rozbudza oczekiwania

News
2255V
Dead Space Remake
Wojciech Gruszczyk | 07.03, 19:31

Jeszcze w tym tygodniu będziemy świadkami kolejnego pokazu Dead Space Remake. Twórcy pokażą odświeżoną przygodę, która zmierza na konsole aktualnej generacji oraz komputery osobiste. Będzie to ostatni pokaz.

Dead Space Remake został oficjalnie zapowiedziany w zeszłym roku i dotychczas raz mogliśmy spojrzeć na specjalną transmisję, podczas której deweloperzy opowiadali o procesie powstania produkcji. Dzisiaj możemy potwierdzić, że 11 marca o godzinie 19:00 odbędzie się druga i zarazem ostatnia prezentacja – twórcy chcą uchylić rąbka tajemnicy i przygotować graczy na odświeżony horror.

„Motive zaprasza na ostatni z serii pokazów wczesnego spojrzenia na proces tworzenia gry oraz na to, co składa się na jej remake”.

Bardzo możliwe, że w kolejnym kroku deweloperzy będą już skupiać się wyłącznie na prezentacji konkretnych materiałów – zwiastunów oraz fragmentów rozgrywki.

Aktualnie nie znamy szczegółów dotyczących premiery, ale według plotek Dead Space Remake ma zadebiutować jesienią 2022 roku. Jeśli sytuacja nie zmieniła się względem ubiegłego roku, to następne filmy może już publikować EA i to właśnie wydawca powinien potwierdzić datę premiery i przygotować graczy na debiut tytułu.

Dead Space Remake ma być jedną z mocnych gier Electronic Arts, które zadebiutują w następnych miesiącach – firma ma zaprezentować także Star Wars Jedi: Fallen Order 2. Pokaz nowej przygody z uniwersum Gwiezdnych wojen odbędzie się podobno w maju.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper