Star Wars Jedi: Upadły zakon 2 ma zostać pokazany przed E3. EA szykuje się na pokaz

Plotka
1766V
Star Wars Jedi: Upadły zakon 2 ma zostać pokazany przed E3. EA szykuje się na pokaz
Wojciech Gruszczyk | 06.01, 18:27

Electronic Arts nie potwierdziło swoich większych planów na 2022 rok, ale bardzo możliwe, że jedną z niespodzianek będzie Star Wars Jedi: Upadły zakon 2. Kontynuacja hitu Respawn Entertainment ma zostać przedstawiona szerokiej publice jeszcze przed targami w Los Angeles.

Star Wars Jedi: Upadły zakon to bez wątpienia jedna z największych niespodzianek poprzedniej generacji. Respawn Entertainment udowodniło, że potrafi tworzyć znakomite produkcje single-player, a sukces gry przyczynił się do zmiany podejścia wydawcy – EA zapowiedziało, że tytuł to tak naprawdę pierwsza odsłona serii.

Nadal nie otrzymaliśmy konkretnej zapowiedzi, ale nie jest dużym sekretem, że Respawn Entertainment pracuje nad kontynuacją. Temat gry skomentował Jeff Grubb w najnowszym programie Giant Bomb – dziennikarz uważa, że tytuł może zostać zapowiedziany jeszcze przed E3.

„Spodziewajcie się usłyszeć o grze w znaczący sposób przed E3”.

Zdaniem redaktora Venturebeat wspomniał, że według posiadanych informacji – Star Wars Jedi: Upadły zakon 2 może zostać zaprezentowany już w okolicy maja.

Sytuacja jest na pewno interesująca dla EA, ponieważ pod koniec 2022 roku firma nie wrzuci na rynek kolejnej strzelanki, a trudno powiedzieć, czy do tego czasu będzie gotowa następna odsłona serii Need for Speed.

W następnych miesiącach powinniśmy również usłyszeć o Dead Space, ponieważ według przecieków pozycja może zadebiutować w 2022 roku. Kolejny EA Play może być przeładowany ciekawymi tytułami.

Pamiętajcie o odebraniu za darmo Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/jeff-grubb-star-wars-jedi-fallen-order-2-likely-to-be-revealed-before-this-years-e3.536066/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych