Magia Harrego Pottera powraca w Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a. Zwiastun zaprasza na film

Filmy i seriale
1029V
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a
Wojciech Gruszczyk | 28.02, 16:21

Już na początku kwietnia wszyscy czarodzieje i mugole zapoznają się z najnowszą opowieścią stworzoną w uniwersum J.K. Rowling. „ Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a” otrzymały drugi zwiastun, który pozwala dokładnie sprawdzić, jak Mads Mikkelsen prezentuje się w roli Gellerta Grindelwalda.

„Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a” to najnowszy film rozwijający świat Harrego Pottera, w którym profesor Albus Dumbledore (Jude Law) zdaje sobie sprawę, że coraz potężniejszy czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. To właśnie on, Newton Skamander oraz nowi współtowarzysze broni muszą stworzyć nieustraszoną drużynę, która zmierzy się ze zwolennikami Grindelwalda.

W filmie występuje gwiazdorska obsada pod przewodem zdobywcy Oscara Eddiego Redmayne’a („Teoria wszystkiego”), dwukrotnie nominowanego do Oscara Jude’a Lawa („Wzgórze nadziei”, „Utalentowany pan Ripley”), Ezry Millera, Dana Foglera, Alison Sudol, Calluma Turnera, Jessiki Williams, Katherine Waterston i Madsa Mikkelsena. Ten ostatni pierwszy raz mógł wystąpić jako Gellert Grindelwald – jak wiadomo wcześniej w tę postać wcielał się Johnny Depp.

„Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a” może okazać się świetną przeprawą przed nadciągającą produkcją od Avalanche Software – Dziedzictwo Hogwartu zadebiutuje jeszcze w 2022 roku.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Wikingowie: Walhalla”, „Bez wytchnienia” i „Mój dług”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper