Morbius na finalnym zwiastunie. Sony szykuje kolejny hit?

Filmy i seriale
2012V
Moribus
Wojciech Gruszczyk | 28.02, 15:19

Sony Pictures ma za sobą bardzo dobry okres. Gigantycznym sukcesem okazał się „Spider-Man No Way Home”, a dodatkowo firma mogła świętować dobry start „Uncharted”. Teraz wytwórnia przygotowuje się na kolejną historię – „Morbius” debiutuje już w tym tygodniu.

Sony's Spider-Man Universe rozwija się powoli, ale po latach wyczekiwania w końcu zobaczymy „Morbiusa”. Trzeci film z młodego uniwersum Sony został wyreżyserowany przez Daniela Espinosę („Szybki cash”, „Poza miłością”, „Life”) i dzisiaj możemy w końcu sprawdzić ostateczny zwiastun produkcji.

Nie widzimy tutaj wielu nowych scen, ale finalny trailer jest dobrym podsumowaniem kampanii, ponieważ montażyści zadbali o małą genezę postaci, którą widzieliśmy na wcześniejszych materiałach i otrzymujemy dobry teaser nadciągających wydarzeń.

Trudno powiedzieć, czy „Morbius” będzie kolejnym hitem Sony, jednak na pewno warto zwrócić uwagę, że w filmie mają pojawić się twarze, które mogą połączyć akcję z innymi historiami oraz postaciami. Już „Spider-Man No Way Home” pokazał, że dorzucenie kilku dodatkowych bohaterów może znacząco pobudzić widzów i zapewnić opowieści gigantyczne zainteresowanie.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Wikingowie: Walhalla”, „Bez wytchnienia” i „Mój dług”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper