Cyberpunk 2077 to ponownie RPG akcji. CD Projekt RED zmienia zdanie

Gry
2292V
Cyberpunk 2077 next-gen
Iza Łęcka | 21.02.2022, 13:49

Czy aktualizacja Cyberpunka 2077 zmieniła nie tylko pewne aspekty rozgrywki, ale również postrzeganie produkcji? CD Projekt RED po kilku miesiącach wraca do pierwotnego opisu przygody i ponownie określa ją mianem „RPG”.

Jeszcze przed premierą opowieści osadzonej w futurystycznej metropolii, CD Projekt RED wspominał o pracach nad „pierwszoosobowym RPG-iem”, jednakże ostatecznie na rynku zadebiutował „RPG akcji”. Autorzy nieco po cichu dokonali kolejnych modyfikacji i zmienili opis pozycji, podkreślając że gracze mają do czynienia z „przygodówką w otwartym świecie”.

Patch 1.5 najwidoczniej wpłynął na tytuł tak mocno, że CD Projekt RED postanowił powrócić do poprzedniego opisu i ponownie określa Cyberpunka 2077 jako „RPG akcji”. Zmiana może wydawać się błaha, jednak pokazuje, że w świadomości pracowników studia ostatnia łatka mogła okazać się naprawdę znacząca.

Na Steam możemy przeczytać następującą informację:

„Cyberpunk 2077 to pełna akcji gra role-playing, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała”.

Aktualnie czekamy na dalsze plany dotyczące rozwoju i poprawek Cyberpunka 2077. W zeszłym tygodniu CD Projekt RED wydał patch, który zapewnia kilka nowości – zespół zajął się między innymi przebudowaniem drzewka umiejętności V. W następnych tygodniach lub miesiącach twórcy zapewne przedstawią pierwsze wiadomości na temat dodatków do gry.

Sprawdźcie nasze wrażenia z next-genowego Cyberpunka 2077 na PS5.

Źródło: The Gamer

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper