GRID Legends wypróbujemy przed premierą dzięki EA Play i Xbox Game Pass Ultimate

News
815V
GRID Legends rozgrywka
Iza Łęcka | 17.02, 13:47

Sympatycy wyścigów od Codemasters już niebawem wsiądą w szybkie bryki i sprawdzą najnowszą odsłonę uznanej serii. Na subskrybentów abonamentów Microsoftu i Electronic Arts czeka jednak niespodzianka – wcześniejszy dostęp do wyścigów.

Po dołączeniu do szeregów EA "mistrzowie kodu" udostępnili na rynku F1 2021, które zostało całkiem ciepło przyjęte przez recenzentów. Pojawiające się problemy na PS5 zmusiły deweloperów do dodatkowych prac, jednak gracze mogli liczyć również na dodatkową zawartość dodaną po premierze. Następną propozycją doświadczonego, brytyjskiego studia będzie GRID Legends, które zadebiutuje na rynku 25 lutego.

Codemasters przekazało bardzo dobrą wiadomość – jeżeli z niecierpliwością czekacie na premierę wyścigów, a posiadacie wykupiony abonament Electronic Arts (na konsolach PlayStation, Xboksach oraz PC), 3 dni przed debiutem będziecie mogli zagościć w produkcji na 10 godzin. Gracze, którzy zdecydowali się na droższą wersję usługi – EA Play Pro – otrzymają GRID Legends Deluxe Edition. Wskazany czas powinien spokojnie wystarczyć na ogranie trybu fabularnego Driven to Glory oraz poznanie niektórych smaczków gry.

„#GRID Legends będzie dostępne dla członków @EAPlay 22 lutego!

Oto jak to działa:

1. Członkowie EA Play otrzymają dostęp do 10-godzinnej wersji próbnej
2. Członkowie EA Play Pro uzyskają dostęp do pełnej wersji Deluxe Edition
Więcej szczegółów - ea.com/en-gb/games/grid/grid-legends/news/play-grid-legends-three-days-early”

Pamiętajmy, że pozycję sprawdzą także użytkownicy Xbox Game Pass Ultimate, którzy w ramach usługi mogą korzystać z przywilejów EA Play. Demko może okazać się pomocne przy podjęciu decyzji o zakupie tytułu – zachęcamy Was również do zapoznania się z naszymi wrażeniami z kampanii oraz pozostałych trybów

Źródło: Twitter: gridgame

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper