GRID Legends na długiej rozgrywce. 40 minut z fabularnej kampanii

News
1281V
GRID Legends rozgrywka
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 20:35

Codemasters odlicza do premiery kolejnych wyścigów, ale deweloperzy jednocześnie chcą przygotować graczy na atrakcje. Najnowszy gameplay pozwala sprawdzić 40-minutowy fragment rozgrywki z fabularnego trybu.

GRID Legends przyjedzie na rynek za 32 dni i tytuł będzie jednocześnie dostępny na konsolach dwóch generacji (PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One) i na komputerach osobistych. Twórcy z Codemasters postanowili przygotować graczy na fabularną kampanię i najnowszy gameplay pozwala sprawdzić czystą rozgrywkę. 

Studio już w zeszłym tygodniu opublikowało zwiastun, który potwierdził aktora zaangażowanego w karierę GRID Legends, ale jak widać zespół jest bardzo pewny swego i najnowszy gameplay pokazuje przygodę

Codemasters podkreśla, że jest to wyłącznie mały fragment znacznie dłuższej produkcji, więc gracze powinni szykować się na długą fabułę. Aktualnie nie potwierdzono konkretnych szczegółów dotyczących liczby godzin niezbędnych do ukończenia opowieści.

GRID Legends jest drugą pozycją (po F1 2021) od brytyjskiego zespołu, za którego marketing odpowiada już Electronic Arts. Wydawca serii FIFA przejął studio za około 1,2 mld dolarów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych