GRID Legends na nowym zwiastunie. Gwiazda Sex Education został głównym bohaterem trybu fabularnego

News
1286V
GRID Legends na nowym zwiastunie
Wojciech Gruszczyk | 20.01, 17:31

Codemaster zaprezentowało nowy zwiastun GRID Legends, który ma zachęcić graczy do fabularnego trybu, w którym gracze wcielą się w Valentina Manzię. Zespół Electronic Arts najwidoczniej nie oszczędzał i zatrudniono do współpracy znanego aktora.

Już w grudniu Mateusz miał okazję przedstawić swoje pierwsze wrażenia z GRID Legends, ale produkcja Codemasters nadciąga, więc już dzisiaj możemy sprawdzić nowy materiał z produkcji Mistrzów Kodu. Deweloperzy tym razem nie skupili się na wielkim pokazie rozgrywki, a potwierdzają ważny element.

W GRID Legends pojawi się pełnoprawna kampania fabularna, w której gracze wcielą się w kierowcę Valentina Manzia – twórcy projektując postać inspirowali się Ncutim Gatwy'ą. Aktora możecie kojarzyć z między innymi „Sex Education”, „Ostatni list od kochanka” i „Stonemouth”.

„Współpraca z Ncutim to była czysta przyjemność. Jego portret Valentina Manziego wyniósł nasz tryb fabularny - Driven to Glory, na inny poziom i wiemy, że jego zwolennicy będą czerpać przyjemność z wyścigów u jego boku. Gracze zrozumieją teraz, co jest potrzebne, aby rywalizować w GRID World Series, a do zwycięstwa potrzeba czegoś więcej niż skupienia i kilku dobrych ruchów” – powiedział John Merchant, Brand Director w Codemasters

Jest to bardzo ciekawa sytuacja, która potwierdza, że Codemasters postanowiło przygotować bardzo rozbudowany tryb fabularny i do tego projektu zatrudniono znanego aktora.

Deweloperzy potwierdzili również, że w GRID Legends pojawi się Tushek, czyli producent samochodowy, który jednocześnie dorzuci do wyścigów model TS 900 Racer Pro:

„Ta ekskluzywna hybryda, dostępna tylko w 12 egzemplarzach na całym świecie, stanie się ulubieńcem fanów, dzięki swoim właściwościom jezdnym, osiągom i prędkości maksymalnej 380 km/h. TS 900 Racer Pro to najlżejszy dostępny hipersamochód, w którym każdy element został zaprojektowany z myślą o zmniejszeniu masy i zapewnieniu najdoskonalszych wrażeń z wyścigów”.

Źródło: Informacja prasowa: mondaygroup

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych