Horizon Forbidden West z wieloma trudnymi wyborami, ale jednym zakończeniem. Znamy ostateczny rozmiar gry

Gry
2529V
Horizon Forbidden West
Wojciech Gruszczyk | 24.01.2022, 07:00

Horizon Forbidden West nie będzie kolejną produkcją z otwartym światem, która zaproponuje graczom szereg wyborów, które w pełni zmienią finał historii. Twórcy zdecydowali się podejść do rozgrywki w inny sposób.

Dziennikarze włoskiej witryny Everyeye rozmawiali z deweloperami z Guerrilla Games i twórcy potwierdzili ważny szczegół: Horizon Forbidden West otrzyma tylko jedno zakończenie, które jednak zostanie obudowane trudnymi wyborami:

„Postawmy sprawę jasno: Zakazany Zachód będzie miał jedno zakończenie , bardzo mocne i efektowne, ale niektóre niuanse mogą się zmieniać w zależności od postaci, którym poświęciłeś miejsce i uwagę. Ponadto w kilku przypadkach nastąpią bardzo silne wybory moralne, które będą miały niezwykle poważne konsekwencje” – Benjamin McCaw, reżyser narracji

Twórcy potwierdzili, że akcja Horizon Forbidden West rozgrywa się sześć miesięcy po finale Horizon Zero Dawn, a tło wydarzeń połączy obie historie, ponieważ Czerwona Plaga zacznie rozprzestrzeniać się na cały świat.

W Horizon Forbidden West możemy liczyć na bardzo rozbudowane zadania poboczne, a zarazem misje będą mniej mechaniczne. Deweloperzy spędzili także sporo czasu, by znacząco pogłębić relacje z towarzyszami.

Możemy również potwierdzić ostateczny rozmiar Horizon Forbidden West – gracze z Europy pobiorą 96GB:

„Horizon Forbidden West (PS5) (Przypomnienie)

Nadal bez aktualizacji

Rozmiar ze wszystkich regionów

US : 85.913 GB
EU : 96.350 GB
JP : TBD , nadal nie dodana do bazy”

Sprawdźcie fabularny zwiastun Horizon Forbidden West oraz zobaczcie materiał dotyczący obsady.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Horizon Forbidden West.

Źródło: everyeye

Komentarze (93)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper