Horizon Forbidden West na kolejnym materiale. Twórcy pokazują bohaterów

Gry
1800V
Aloy z Horizon Forbidden West
Wojciech Gruszczyk | 20.01.2022, 15:26

W Horizon Forbidden West nie zabraknie nowych twarzy, więc twórcy postanowili bardzo dokładnie przedstawić bohaterów. Na materiale pojawia się między innymi Carrie-Anne Moss, która odegra ważną rolę w nowej opowieści.

Już wczoraj otrzymaliśmy fabularny zwiastun Horizon Forbidden West, a następnie wspomniałem, że w przygodzie wewnętrznego studia Sony pojawi się Carrie-Anne Moss. Aktorka jest najbardziej znana z serii „Matrix”.

Teraz deweloperzy zdecydowali się na publikację materiału, na którym przedstawiają obsadę – w grze pojawią się także Ashly Burch (Marvel's Avengers, The Last of Us 2, Borderlands 3, Horizon Zero Dawn, Life Is Strange), Lance Reddick (serial „John Wick”, Horizon Zero Dawn, Destiny), Noshir Dalal (Gears Tactics, Uncharted 4: Kres Złodzieja, Cyberpunk 2077), John Macmillan („Mroczny Rycerz powstaje”, „World War Z”, Horizon Zero Dawn) i John Hopkins („Alicja w Krainie Czarów”, Horizon Zero Dawn, Anthem).

Twórcy już wcześniej potwierdzili, że znacząco przyłożyli się do przerywników filmowych, które mają teraz znacznie lepiej prezentować mimikę twarzy postaci. Jak widać deweloperzy postawili także na kilku znanych aktorów, którzy na pewno dobrze znają się na swojej pracy.

Na materiale możecie zobaczyć kilka ujęć z Horizon Forbidden West i tytuł zmierzający na PS5 oraz PS4 wygląda naprawdę świetnie.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Horizon Forbidden West.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper