Banjo-Kazooie już w tym tygodniu na Switch. Kultowy klasyk z N64 reklamowany przez Nintendo

Polska
586V
Banjo
Bartosz Dawidowski | 19.01, 09:18

Nintendo już w połowie grudnia podało, że do oferty Nintendo Switch Online wleci w styczniu kolejna kultowa gra z Nintendo 64: Banjo-Kazooie. Japońska firma reklamuje tego klasyka w nowym materiale wideo.

Nintendo ogłosiło, że już jutro, 20 stycznia 2022 roku, dojdzie do publikacji Banjo-Kazooie w usłudze Nintendo Switch Online + Expansion Pass.

Oprócz komunikatu, na który czekało wielu fanów retro platformówek 3D i klasycznych, bardzo wysoko ocenianych gier, otrzymaliśmy też zwiastun produkcji w wydaniu dla Nintendo Switch Online +Expansion Pass. Materiale wideo czeka na was poniżej.

Gra wydana pierwotnie na Nintendo 64 zgarnęła masę pochwał w 1998 roku, zachwycając prawie wszystkich recenzentów nie tylko świetnym gameplayem, ale też humorem w scenariuszu i śliczną grafiką. Tytuł otrzymał kilka ocen 10/10, a średnia dzieła Rare zbliżyła się do 9,5/10.

Niestety nie znamy jeszcze następnej gry z N64, po Banjo-Kazooie, w jaką zagramy na Switch. Informacja na ten temat powinna pojawić się w pierwszych dniach lutego.

Źródło: https://www.ign.com/articles/banjo-kazooie-nintendo-switch-online-expansion-pack-release-date-later-this-week

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych