Roger Żochowski Roger Żochowski 19.05.2014 10:40
W końcu coś się ruszyło - przy zakupie Mario Kart 8 w Polsce załapiesz się na darmową grę!
1245V

W końcu coś się ruszyło - przy zakupie Mario Kart 8 w Polsce załapiesz się na darmową grę!

O tym, że przy zakupie Mario Kart 8 można załapać się na darmową grę wiemy już od jakiegoś czasu, jednak nikt nie przepuszczał, że promocja ta będzie obowiązywała również w Polsce. Stała się jednak rzecz niebywała - czeski przedstawiciel Nintendo zaczął w końcu działać. 

Poprawę sytuacji można było zauważyć już od jakiegoś czasu, bowiem PSX Extreme nie miał problemów z uzyskaniem kodów na gry Nintendo przed ich premierą, co do niedawna było niemożliwe. Teraz ConQuest Entertainment, główny dystrybutor Nintendo w Polsce, z radością oświadczył, że akcja “Mario Kart 8 plus bonusowa gra za darmo” będzie dostępna dla polskich klientów.

Idąc za notatką prasową, która w języku polskim jest również ewenementem godnym odnotowania, czytamy:


W przypadku zakupienia gry Mario Kart 8 (w sklepie stacjonarnym czy w eShopie Nintendo), macie możliwość zarejestrować dołączony kod** Nintendo PIN z zakupionej gry i zyskać kolejne tytuły* gier na Wii U za darmo.  Rejestracji należy dokonać na stronie: www.nintendo.pl w okresie od 30 maja 2014 r. (od g. 10.00) do 31 lipca 2014 r.(do g. 23:59). Wasz kod do ściągnięcia na wybrane, bonusowe gry, otrzymacie najpóźniej do 31 sierpnia 2014 r. (do g. 23:59).  Niniejsza oferta dotyczy również zakupionej wersji gry Mario Kart 8 Limited Edition oraz Mario Kart 8 Premium Pack – Special Edition,  pakietu specjalnego, który zawiera grę Mario Kart 8 i konsolę Wii U.

 

W tym momencie należy pochwalić Nintendo, bowiem oferta jest naprawdę świetna. Wśród 10 gier dostępnych w ramach akcji “Mario Kart 8 plus bonusowa gra za darmo” znalazło się kilka perełek, że wspomnę chociażby o New Super Mario Bros. U, czy The Legend of Zelda: The Wind Waker HD. Poniżej wszystkie tytuły dostępne w promocji. 
 
Monster Hunter 3 Ultimate (wersja Wii U) 
Pikmin 3 
Sonic Lost World (wersja Wii U) 
 

Tagi: conquest entertainment Mario Kart 8 Nintendo polska promocja

Nie przegap