Patryk Jankowski Patryk Jankowski 11.04.2014 14:54
Firaxis zapowie jutro nowy tytuł
539V

Firaxis zapowie jutro nowy tytuł

Z dniem dzisiejszym rozpoczęły się targi PAX East w Bostonie, na których stawiło się wielu znanych wydawców i deweloperów gier. Impreza zakończy się z końcem niedzieli, ale już dzisiaj napływają do nas pierwsze, ciekawe informacje z obozu 2K Games i Firaxis.

Firma Firaxis znana jest przede wszystkim z takich gier jak Civilization i seria XCOM, które to na dzisiejszym rynku wydaje 2K Games. Na imprezie w Bostonie wydawca gry poinformował, że jutro zostanie zapowiedziany nowy tytuł tegoż producenta. Prezentacja będzie miała miejsce o godzinie 11: 30 podczas panelu dyskusyjnego. 

Firaxis wypuścił nie tak dawno na rynek XCOM: Enemy Within,a  więc sporej wielkości dodatek do oryginalnego XCOM: Enemy Unknown z roku 2012. Warto w tym miejscu wspomnieć, że studio zostało założone przez legendarnego projektanta gier, Sida Meiera, który jest odpowiedzialny za takie gry jak Civilization, jak również Sid Meier's Pirates!. 

Czego możemy spodziewać się po jutrzejszej prezentacji? Gier na PlayStation 4 i Xbox One, a może kolejnej odsłony wyżej wymienionych serii na wysłużonej generacji konsol?

Tagi: 2K Games firaxis XCOM: Enemy unknown