Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2014 18:30
W Assassin's Creed: Comet wcielimy się w Templariusza?
948V

W Assassin's Creed: Comet wcielimy się w Templariusza?

Pierwsze informacje o Assassin's Creed: Comet poznaliśmy w zeszłym tygodniu, jednak do teraz Ubisoft oficjalnie nie zapowiedział tej produkcji. Z tego powodu wciąż powstają nowe plotki, które tym razem prezentują się bardzo smakowicie! 

Informacje kolejny raz pochodzą od Kotaktu – a jak wiadomo to ten serwis przedstawił pierwsze doniesienia o Assassin's Creed: Unity, który potwierdziły się w 100% – gra ma zostać osadzona w Nowym Jorku, a zainteresowani dostaną możliwość poznania historii z „drugiej strony barykady”, ponieważ pokierują Templariuszem o imieniu Shay.

Według plotki w grze pojawią się bohaterowie z Assassin's Creed IV: Black Flag, jednak nie ujawniono, czy będą to miłe spotkania przy beczkach rumu. Wiadomo natomiast, że w produkcji ma pojawić się system żeglowania.

Prawda jest taka, że Ubisoft musi się namęczyć, aby zachęcić nas do dwóch historii w jednym roku. Nawet jeśli ta pozycja zadebiutuje wyłącznie na Xboksie 360 i PlayStation 3 (w co wątpię – pewnie i tak po pewnym czasie Francuzi zdecydują się na port), to i tak twórcy muszą pobudzić zainteresowanie graczy serwując wyjątkowy produkt. 

Tagi: assassin's creed: comet plotka Ubisoft