Roger Żochowski Roger Żochowski 09.03.2014 23:30
Gry na PC na PPE - ankieta dotycząca przyszłości portalu
2501V

Gry na PC na PPE - ankieta dotycząca przyszłości portalu

Od kilku miesięcy napływają do nas kolejne prośby czytelników o wejście na rynek PC. Z racji tego, że nigdy nie robimy niczego bez Waszej wiedzy chcielibyśmy się zapytać jak zapatrujecie się na tę sprawę.
Zanim jednak zaczniecie panikować chciałbym wszystkich uspokoić. PPE to portal pisma konsolowego i zawsze konsole wideo pozostaną naszym priorytetem. Patrząc jednak zarówno na rynek polski jak i zagraniczny, PPE jest w pewnym sensie ewenementem. Piszemy tylko i wyłącznie o konsolach udając, że rynek PC nie istnieje. A pojawiają się na nim naprawdę wartościowe i ciekawe produkcje.
 
Analizując Wasze opinie i prośby przygotowaliśmy kilka wariantów. W poniższej ankiecie pytamy czy chcielibyście, aby na PPE pojawiały się tylko i wyłącznie wiadomości o najważniejszych grach i tematach dotyczących rynku PC, czy również tych mniej ważnych.
 
Powraca też temat encyklopedii - tutaj na 100% nie zamierzamy póki co uzupełniać jej o wszystkie gry z PC, których są przecież tysiące, ale w mailach i komentarzach nie raz już padały postulaty o dodanie platformy PC do już istniejących gier w encyklopedii i wprowadzenie najbardziej kultowych gier takich jak Fallout, Baldurs Gate czy Gothic. To wiąże się również z dodaniem do naszej bazy tytułów gier na Amigę, która jest bliska sercu wielu konsolowcom.
 
Oczywiście w ankiecie możecie też wybrać opcję, w której kategorycznie sprzeciwiacie się jakiejkolwiek obecności PC na łamach PPE. Czekamy na Wasze komentarze i zachęcamy do udziału w ankiecie. 
 

Tagi: ppe redakcja