Roger Żochowski Roger Żochowski 06.03.2014 01:36
Uważajcie: Spore problemy z Dead Nation na PS4 - restarty, błędy i uszkodzone save'y
1057V

Uważajcie: Spore problemy z Dead Nation na PS4 - restarty, błędy i uszkodzone save'y

To już jest jakaś plaga. Najpierw Battlefield 4, potem Basement Crawl, a teraz Dead Nation. PlayStation 4 dopadł chyba jakiś wirus. 

Od wczoraj użytkownicy PS4 posiadający abonament PS Plus, mogą ściągnąć za darmo dopakowaną względem oryginału wersję Dead Nation. Niestety w przypadku wielu graczy radość trwała krótko. Dostaliśmy od Was wiele sygnałów mówiących o tym, że gra sprawia problemy. Podobne opinie pojawiają się także na zachodnich stronach.

 
Co gorsza nie ma znaczenia czy gracie online czy offline. Gra potrafi wywalić się po każdym ukończonym poziomie. Z takim problemem miałem niestety styczność osobiście. Podobnie jak Butcher, który nie omieszkał podzielić sie tym na Facebooku. 


 
Gorzej, że w niektórych przypadkach uszkodzeniu ulega stan gry i wtedy całą zabawę musimy zaczynać od nowa. Dotyczy to zwłaszcza późniejszych fragmentów gry. Warto więc chyba wstrzymać się z zabawą do czasu naprawienia usterki. Przypomnijmy, że kilka dni temu ogromne problemy z prawidłowym funkcjonowaniem miało też polskie Basement Crawl  

Tagi: dead nation playstation 4 Sony