Basement Crawl

Basement Crawl

2,5
10 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 2.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bloober Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
25.02.2014
Europa:
26.02.2014
Producent:
Bloober Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
25.02.2014
Europa:
26.02.2014

Recenzja redakcji

Recenzja gry: Basement Crawl
Zdjęcie JaMaJ

JaMaJ

3.0
Recenzja gry: Basement Crawl
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Basement Crawl - opis gry

Basement Crawl to gra logiczna stworzona przez krakowski Bloober Team z myślą o PlayStation 4. Tytuł pierwotnie miał pojawić się na start konsoli, jednak data premiery była kilka razy przesuwana. Inspiracją dla twórców gry były takie tytuły jak Bomberman czy Spy vs Spy. 

Zasady i mechanika gry z założenia są podobne do tych z serii Bomberman - rzut izometryczny ukazuje scenerię, po której biega do ośmiu przeciwników i próbuje nawzajem podsadzać się bombami. Niszcząc skrzynie zbieramy power up'y i pułapki wzbogacające nasz ekwipunek o nowe ładunki wybuchowe (na przykład zdalnie odpalane), zwiększamy zasięg rażenia bomb bądź odnawiamy pasek życia. Tytuł charakteryzuje się ponurym klimatem i pompatyczną muzyką.

Do naszej dyspozycji oddano 4 postacie, ale poza wyglądem i bonusem na starcie (m.in. dodatkowy punkt życia, więcej bomb) niczym więcej się od siebie nie różnią i wybór ma znikomy wpływ na rozgrywkę. Aren jest tuzin, ale w istocie to zaledwie 3 lokacje z różnymi wariantami korytarzy. Basement Crawl nie oferuje zmagań dla samotnego gracza, dostępny jest tylko multiplayer w formie deathmatcha i z podziałem na drużyny. W grze nie znajdziemy też opcji treningu, który wyjaśniałby zamieszanie towarzyszące pierwszym minutom zabawy. Prasa i gracze bardzo chłodno przyjęli ten tytuł i w momencie premiery była to najniżej oceniana gra na PS4. 

Wideo - Basement Crawl

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych