Roger Żochowski Roger Żochowski 05.03.2014 15:28
Abonenci PlayStation Plus na PS4 w końcu doczekają się darmowych gier AAA!
3494V

Abonenci PlayStation Plus na PS4 w końcu doczekają się darmowych gier AAA!

Użytkownicy PlayStation 4, którzy zakupili subskrypcję PS Plus licząc na tytuły AAA, podobne do tych z PS3 i PS Vita, mogą póki co czuć się zawiedzeni. Nic więc dziwnego, że Sony w końcu zaczęło działać w tym temacie.

Niewątpliwie ciosem dla abonentów usługi Sony na PS4 była obsuwa DriveCluba, którego specjalna wersja miała być dostępna za darmo. W zamian wykombinowano na szybko zabugowane Contrast i świetne Resogun. Raczej wątpliwe jest jednak, by takie tytuły jak Don't Starve, Outlast czy Dead Nation zadowoliły wielbicieli produkcji określanych mianem AAA. Wkrótce ma się to zmienić. 
 
Na stronie Oficjalnego Magazynu Playstation pojawiły się informacje z pewnego źródła. Ahsan Rasheed występujący także pod pseudonimem Thuway, już nie raz dostarczał światu nowinki zza kulis, które wcześniej czy później się urzeczywistniały. Na swoim Twitterze napisał, że został poinformowany o tym, iż "użytkownicy PS4 muszą się wykazać jeszcze odrobiną cierpliwości, bowiem jest to typowe dla cyklu działań Sony." Według tajemniczego informatora już niedługo w usłudze PS Plus na PS4 zobaczymy w końcu gry AAA, które powinny zagościć tam na stałe.
 
Miejmy tylko nadzieje, że słowa "Good stuff is coming", oznaczają faktycznie dobre gry, a nie hity pokroju Knacka. Zapytam więc jak praktykujący newsman - jaki tytuł AAA chcielibyście dostać na PS4 w usłudze PS Plus?
 

Tagi: playstation 4 playstation plus Sony