Xbox One oceniony przez Rev3Games - recenzja wideo

Gry
1945V
Xbox One oceniony przez Rev3Games - recenzja wideo
Bartosz Dawidowski | 21.11.2013, 09:11
XONE

Wczoraj mieliśmy okazję poczytać pierwsze opinie znanych serwisów o Xbox One. Warto rzucić okiem na najważniejsze wyjątki z tych tekstów, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Temat się stale rozwija. Dziś w Sieci wylądowała opinia Adama Sesslera o nowej konsoli Microsoftu.

W filmowej recenzji pojawia się kilka ciekawych spostrzeżeń. Adam Sessler, prowadzący Rev3Games, zaczyna swoją recenzję od wspomnienia o głównym „przycisku” konsoli, który sprawia, że łatwo włączyć lub wyłączyć konsolę przypadkowo np. przy poprawianiu kabli (wystarczy delikatne muśnięcie). Następnie Sessler wspomina, że konsola działa znacznie ciszej, niż Xbox 360 - nawet pod maksymalnym obciążeniem.

Recenzent wskazuje, że początkowo trudno przyzwyczaić się do nowych cyngli pada, które działają trochę zbyt miękko. Następnie przechodzimy do systemu operacyjnego konsoli - to oczywiście orgia "kwadratów", kojarząca się w Windows 8. Sessler dobrze ocenia firmware konsoli, pozwalający na szybkie przełączanie się między aplikacjami (zwolnienia są sporadyczne). Dosyć dobrze działa również funkcja Snap, ale dopracowania wymaga płynność jej działania przy używaniu Internet Explorera. Sessler dobrze ocenia również nowego Kinecta, którego nazywa "wielkim krokiem naprzód" w porównaniu ze starym detektorem ruchu.





Na deser polecamy recenzję Forza Motorsport 5.


Dalsza część tekstu pod wideo
Źródło: własne

Komentarze (83)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper