Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.09.2013 17:10
inFamous trafi na PlayStation Vita?
1024V

inFamous trafi na PlayStation Vita?

Nate Fox, podczas rozmowy z dziennikarzami DualShockersTV, zaliczył dość nietypową wpadkę. Redaktor zapytał przedstawiciela Sukcer Punch o debiut inFamous na małym sprzęcie Sony, a ten… Popełnił największą gafę w karierze.

Powyżej możecie zapoznać się z całym wywiadem, jednak najciekawszy fragment rozpoczyna się od 5 minuty i 45 sekund. Na pytanie dziennikarza o plany związanych z PlayStation Vita, Nate odpowiedział: „Aktualnie rozmawiamy tylko o wersji na PlayStation 4… Chciałbym Wam opowiedzieć o tytułach związanych z Vitą, gdy... i jeśli przyjdzie na to czas.” i następnie na twarzy Foxa pojawiła się dość nietypowa mina.

Co to może znaczyć? Pewnie już niedługo (może na TGS 2013?) poznamy nowy projekt, nad którym pracuje Sukcer Punch. Patrząc na politykę firmy, pewnie dostaniemy kolejny odgrzewany kotlet – dwie pierwsze części w super małym HD? Możliwe. Jakoś nie liczę na inFamous: Second Son w wersji na PlayStation Vita. Choć przyznam, że w głębi serca marzę o dużym, a zarazem nowym tytule, który zmierzałby wyłącznie na Vitę…

W trakcie materiału możecie się dowiedzieć, dlaczego historia na PlayStation 4 nosi podtytuł „Second Son". Powód jest łatwy do przewidzenia - główny bohater jest drugim, tym gorszym synem, a dodatkowo wszystkie osoby obdarzone mocami są uważane za ludzi drugiej kategorii.

Tagi: inFamous inFamous: second son playstation 4 playstation vita