Tytus Stobiński Tytus Stobiński 22.07.2013 17:47
Assassins Creed IV: Nowa, wielka galeria i informacje o długości kampanii
2323V

Assassins Creed IV: Nowa, wielka galeria i informacje o długości kampanii

Jeżeli od kilku dobrych miesięcy posiłkujecie się kolejnymi informacjami o Assassins Creed IV , zapewne ciekawi Was informacja, jak wiele czasu zajmie nam ukończenie tej produkcji. Cóż, źle nie jest, chodź część mogła liczyć na nieco więcej.

Jak twierdzi Jean Guesdon z Ubisoftu, o wszystkim decyduje stopień, w jakim lubimy poznawać świat danej gry. Wtedy, w zależności od tego czy liżemy ściany, czy też wolimy intensywne speedruny, czas gry znacznie się wydłuży, bądź skróci.

"Bardzo ciężko nam określić długość głównej osi fabularnej. Wszak świat każdej części Assassins Creed cechuje jego otwartość i swoboda w kolejności wykonywania działań. Im dłużej grasz, tym stajesz się silniejszy, znasz lepiej karaibskie wody, a tym samym łatwiej wygrać Ci bitwy morskie. Liczymy, że sama kampania zajmie Wam od 15 do 25 godzin. Pamiętajcie, by w pełni poznać mapę Assassins Creed IV: Black Flag, musicie poświęcić znacznie więcej czasu."

Patrząc jednak na to, jak mało jest teraz gier o piratach (z pirackimi nieco lepiej), któż chciałby podnosić kotwicę już po kilku godzinach! Zapewne wciąż pozostają jakieś porty do zgrabienia, hej ho!

Premiera Assassins Creed IV: Black Flag na Xboksa 360 i PlayStation 3  - 31 października bieżącego roku.

W Galerii czeka na Was wiele screenshotów i artworków.

Tagi: Assassin's Creed IV: Black Flag pirates sandbox Ubisoft