NIS America wyda w Europie japońską przygodówkę i RPG-a

News
646V
NIS America wyda w Europie japońską przygodówkę i RPG-a
Bartosz Dawidowski | 15.07.2013, 10:51

NIS America wywiązuje się z danej obietnicy. Jakiś czas temu firma zapowiadała, że będzie przenosić na europejski rynek znacznie więcej japońskich produkcji. Wiemy już, że w drodze na Stary Kontynent są DanganRonpa oraz Demon Gaze.

Weźmy najpierw pod lupę DanganRonpa: Trigger Happy Havoc od Spike Chunsoft. W tej odświeżonej wersji tytułu pierwotnie przeznaczonego na PSP będziemy rozwiązywać kryminalne zagadki. Uczniowie uwięzieni w dziwacznej przestrzeni, zaczynają mordować się nawzajem. Tylko działania głównego bohatera mogą doprowadzić sytuację do normalności.

Trochę gameplayu z Danganropa znajdziecie poniżej. Rozgrywka przypomina inne japońskie przygodówki (tzw. "graficzne nowele") - widok FPP i bardzo, bardzo dużo tekstu.

Gra pojawi się na PS Vita na początku przyszłego roku.


 

Drugim zapowiedzianym tytułem jest Demon Gaze, również przeznaczone na PS Vita. Gra jest RPG-iem, w którym będziemy eksplorować niekończące się lochy. Szykuje się zatem klasyczny dungeon crawler.

W trakcie przygody będziemy mogli customizować bohaterów, korzystając z 5 różnych ras i 8 profesji. Poprzez specjalne przedmioty bohaterowie będą mogli przejmować zdolności przypisane dla innych niż swoja klasa.

Gra pojawi się na rynku europejskim na początku 2014 roku.

Gameplay z Demon Gazie możecie zobaczyć poniżej.


Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych