Roger Żochowski Roger Żochowski 06.07.2013 09:07
Levelomania Lipiec - Metro: Last Light
668V

Levelomania Lipiec - Metro: Last Light

Czerwcowa Levelomania za nami. Po miesiącu zmagań rozdaliśmy grę Injustice: Gods Among Us jednemu z użytkowników PPE. W lipcu do zgarnięcia będzie kolejny hicior bardzo wysoko oceniany przez recenzentów i graczy - Metro: Last Light 

Poniżej dziesiątka najbardziej aktywnych użytkowników z minionego miesiąca. Injustice: Gods Among Us trafia do użytkownika Iron. Prosimy o kontakt na adres redakcja@psxextreme.pl. Jednocześnie przypominamy, że użytkownikiem tygodnia można zostać raz na cztery tygodnie, zaś użytkownikiem miesiąca raz na trzy.

 

1. Iron                      
2. Plugawy
3. Xbox One! PowerPlay!
4. Eikichi
5. Proboszcz777 
6. checiny
7. mindshox     
8. Senix 
9. arturmik            
10. Dario123  
 

Levelomania (lipiec) - Metro: Last Light


Dla zwycięzcy lipcowych zmagań w Levelomanii miesięcznej przygotowaliśmy grę Metro: Last Light (PS3).
 

Zasady zabawy są Wam znane - przygotowany przez nas system punktuje Wasze aktywności, co przekłada się na pozycję każdego użytkownika w rankingu tygodniowym i miesięcznym. Lider rankingu miesięcznego zgarnie na koniec lipca Metro: Last Light w wersji na PS3. Na stronie Społeczności aktywny jest ranking miesięczny, tym samym w każdej chwili możecie sprawdzić stu najaktywniejszych userów. Oczywiście wraz ze startem nowego miesiąca wszyscy użytkownicy mają wyzerowane punkty w rankingu miesięcznym. 

Przypominamy również o trwającej Levelomanii tygodniowej, w której do wygrania DmC: Devil May Cry (PS3).
 

Sponsorem nagród dla użytkownika tygodnia i użytkownika miesiąca jest sklep muve.pl.

Zapraszamy Was także do zapoznania się z informacjami na temat tego, w jaki sposób można wziąć udział w zabawie, a także zachęcamy do odwiedzenia podstrony ze stosownym regulaminem.

 

Pytania i odpowiedzi:

 
1. Jak zdobyć Punkty Doświadczenia?
Punkty Doświadczenia przyznawane są za aktywności czynione przez Użytkownika na PPE.pl. Przez aktywności należy rozumieć np. dodawanie komentarzy, komentowanie materiałów, ocenianie gier itp. Punkty Doświadczenia przyznawane są również za Osiągnięcia. Użytkownik zdobywa Osiągnięcia po wykonaniu określonej przez Organizatora czynności, która ma przydzieloną swoją indywidualną ilość punktów (np. zalogowanie się na PPE.pl, dodanie określonej liczby komentarzy itp.)
 
2. Ile Punktów Doświadczenia można zdobyć?
Ilość Punktów Doświadczenia jest nieograniczona. Każdy kolejny PD wpływa na ilość całkowitą punktów i pozwala zdobywać kolejne levele. 
 
3. Ile Punktów Doświadczenia można zdobyć za...
Ze względu na autorski system społecznościowy, który opracowaliśmy, nie ujawniamy listy aktywności ani listy Osiągnięć. Działanie to służy wyeliminowaniu wszelkich praktyk "nabijania" punktów w celu zdobycia nagrody. W zależności od intencji Organizatora informację na temat konkretnych aktywności lub Osiągnięć mogą zostać podane do wiadomości publicznej. 
 
4. Powinienem zdobyć punkt, ale go nie mam...
Punkty za wszelkie aktywności lub Osiągnięcia dodawane są do profilu Użytkownika z 30-sekundowym opóźnieniem. W przypadku braku punktów w profilu prosimy o kontakt. Prosimy jednak pamiętać, że różne aktywności są różnie punktowane, a duże znaczenie ma również to, jakie aktywności zostały wykonane w jakim czasie (niektóre aktywności są ograniczone ilościowo w cyklu 24-godzinnym). Ponadto niektóre aktywności nagradzane są punktami dopiero po zarejestrowaniu danej czynności przed administrację strony (np. dodanie własnego materiału, który musi zostać zaakceptowany przez administrację). 
 
5. Kiedy zaczyna się konkurs, a kiedy kończy?
Konkurs tygodniowy trwa od północy w poniedziałek do północy w niedzielę. Konkurs miesięczny trwa od północy pierwszego dnia danego miesiąca do północy ostatniego dnia tego samego miesiąca.
 
6. Wygrałem nagrodę, co dalej?
Po zakończonym cyklu konkursowym (tygodniowym lub miesięcznym) redakcja PPE.pl ogłosi oficjalne wyniki z prośbą o przesłanie danych adresowych przez Użytkownika, który wygrał rywalizację w danym cyklu konkursowym.

 

Tagi: konkurs levelomania muve