Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 27.01.2013 10:59
Twórcy Darksiders w Sony Santa Monica?
820V

Twórcy Darksiders w Sony Santa Monica?

Jako że Darksiders oraz Darksiders II wydają się być najlepszymi produkcjami, jakie w ostatnim czasie wypuściło THQ, większość z nas zasmuciła wiadomość, że nie znalazł się chętny na kupno studia Vigil Games. Pojawiła się jednak szansa, że autorzy przygód Wojny i Śmierci zasilą szeregi Sony Santa Monica.

xxxxx

 

Deweloper odpowiedzialny za krwawe przygody Kratosa na swoim Twitterze zamieścił ogłoszenie, iż chętnie nawiąże kontakt z osobami, które straciły pracę w branży i nadal chciałyby pracować przy grach wideo, tyle że w innej firmie. Na ogłoszenia szybko odpowiedział były pracownik Vigil, Ben Cureton, który zapytał, czy pod dachem Santa Monica Studios znajdzie się miejsce dla głównego designera.

 

Jedno z najlepszych studio deweloperskich na świecie bardzo ciepło wypowiedziało się na temat autorów Darksiders. Biorąc pod uwagę, że zarówno serii God of War, jak i przygodom Wojny i Śmierci zdecydowanie bliżej do action-adventure niż do slashera, byli pracownicy Vigil mogliby wnieść do świata wkurzonego Spartiaty (lub nowego bohatera) wiele od siebie.

Tagi: Sony sony santa monica THQ Vigil Games