SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.07.2010 18:26
Nowy Hitman na Boże Narodzenie 2011
721V

Nowy Hitman na Boże Narodzenie 2011

Grafiki koncepcyjne do najnowszej części Hitmana wywołały ostatnio burzę wśród graczy. W Sieci rozległ się jednak jęk zawodu, kiedy IO Interactive odcięło się stanowczo od plotek...xxxxx


Okazuje się, że czytelnik o pseudonimie PESinter, który wyczuł, że "jednak będzie Hitman" może być najbliżej prawdy. Wygląda na to, że grafiki Chandry Larsson wypłynęły do szerokiej publiczności zbyt szybko i bez konsultacji z wydawcą i tylko dlatego IO Interactive zdementowało pogłoski, jakoby w produkcji była piąta część przygód łysej pały. Serwis Eurogamer, powołując się na swoje źródła, napisał dzisiaj, że IO Interactive pracuje w pocie czoła nad najnowszą odsłoną serii Hitman, która wyjdzie na X360 oraz PS3.

Nowy Hitman miałby ukazać się na rynku na Boże Narodzenie 2011 roku. Jeśli to prawda musimy uzbroić się w dużo cierpliwości...

Eurogamer powołuje się na swój kontakt z pracownikiem studia deweloperskiego IO Interactive. Pojawiło się jednak kolejne źródło tych rewelacji. Sklep internetowy http://www.play.(...)source=0">Play.com zamieścił na swojej stronie formularze pre-orderowe dla gry Hitman 5. Data wydania tytułu? 28 listopada 2011 roku.

Najprawdopodobniej następne, już oficjalne informacje o Hitman 5, zostaną wyjawione podczas sierpniowego Gamescomu. Trzymamy rękę na pulsie (i oczywiście nawiedzimy same targi!)
 

Tagi: