Halo Infinite z dużym eventem w przyszłym tygodniu. Nadchodzi Cyber Showdown!

Gry
847V
Halo Infinite z dużym eventem w przyszłym tygodniu. Nadchodzi Cyber Showdown!
Kajetan Węsierski | 15.01.2022, 15:30

Liczne przecieki sprawiły, że 343 Industries nie mogło dłużej zwlekać i oficjalnie ogłosiło, że jeszcze w nadchodzącym tygodniu fani najnowszej odsłony Halo będą mogli spróbować swoich sił w sporym wydarzeniu.

Od pełnoprawnej premiery Halo Infinite minął już ponad miesiąc i trzeba jasno stwierdzić, że był to czas po brzegi wypełniony aktywnościami i nową zawartością. Były oczywiście momenty lepsze i niestety te znacznie gorsze, które negatywnie odbiły się na reputacji marki (jak akcja z kocimi uszami). Jedno jest pewne - 343 Industries nie zamierzało dać graczom czasu na nudę.

I wszystko wskazuje na to, że przynajmniej w najbliższym czasie wcale się to nie zmieni. Twórcy nie mogli dłużej czekać, odkąd do Internetu zaczęły napływać informacje o tajemniczym evencie, który ma wystartować już w przyszłym tygodniu. Postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom społeczności i oficjalnie zapowiedzieć, że już 18 stycznia w grze ruszy wydarzenie Cyber Showdown!

Co ciekawe, pojawił się nawet zwiastun zapowiadający sam event, choć wciąż wiadomo o nim stosunkowo niewiele. Biorąc jednak pod uwagę informacje z przecieków, zabawa potrwa prawdopodobnie do 31 stycznia. W trakcie trwania Cyber Showdown będziemy mogli spędzać czas znanych trybach "Capture The Flag" oraz "Slayer", a także dwóch nowych - "Attririon" oraz "King of the Hills". Nie zabraknie także oczywiście elementów kosmetycznych.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Halo Infinite.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2022/01/343-teases-halo-infinites-new-multiplayer-event-cyber-showdown

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper