Halo Infinite z nowościami i zmianami. Twórcy udostępnili Slayer

Gry
1339V
Halo Infinite z nowościami i zmianami. Twórcy udostępnili Slayer
Wojciech Gruszczyk | 14.12.2021, 20:59

Na serwerach Halo Infinite ponownie pojawiła się mała aktualizacja. Twórcy dbają o ulepszenie gry, eliminują problemy, a zarazem zapewniają graczom nowe listy. Wśród trybów pojawił się oczekiwany od dawna Slayer.

Twórcy 343 Industries nie rozpoczęli jeszcze świątecznego urlopu. Deweloperzy potwierdzili nowości przygotowane do Halo Infinite w grze pojawił się w końcu Team Slayer, Fiest Slayer, Tactical Slayer oraz Free-For-All [FFA] Slayer. Fani od premiery czekali na możliwość zapoznania się z tym klasycznym wariantem rozgrywki i już dzisiaj możemy sprawdzić propozycję w kilku wariantach.

Deweloperzy zajęli się także ułatwieniem lub całkowitym usunięciem niektórych wyzwań, dopracowano misje tygodniowe, a nawet pojawiły się nowe zmagania. Jak widać 343 Industries wciąż pracuje nad pozycją, by zapewnić graczom rywalizację na odpowiednim poziomie.

„Nowe playlisty i zmiany wyzwań są już dostępne w #HaloInfinite. Jeśli aktualnie grasz, zamknij i ponownie uruchom Halo Infinite, aby zobaczyć zmiany. Więcej informacji znajdziesz w dziale aktualizacji z 14 grudnia w naszych informacjach o zmianach”.

Jak wiadomo autorzy Halo Infinite zmierzyli się z krytyką, ponieważ część graczy twierdziło, że system progresji w najnowszej strzelance Master Chiefa nie został dopracowany, a dodatkowo część przedmiotów w sklepie była zbyt droga. Studio jednak wciąż zbiera informacje od społeczności i dopracowuje grę.

Sprawdźcie nasz poradnik do Halo Infinite.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Halo Infinite.

Źródło: własne

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper