Halo Infinite z kocimi uszami na hełmie kosztującymi 10 dolarów. Gracze pytają: "do czego to zmierza?"

Gry
2098V
Halo Infinite z kocimi uszami na hełmie kosztującymi 10 dolarów. Gracze pytają: "do czego to zmierza?"
Mateusz Wróbel | 23.12.2021, 15:30

Do Halo Infinite niedawno dodano kocie uszy, które gracze mogą zamontować do swojego hełmu. Pomysł ten nie spodobał się odbiorcom.

Halo Infinite zostało dość ciepło przyjęte przez graczy oraz recenzentów. Obie grupy cieszyły się rozgrywką w najnowszym FPS-ie Microsoftu, choć w sieci nie brakowało negatywnych opinii nt. kampanii fabularnej.

343 Industries rozbudowuje grę o nowe tryby, ale deweloperzy nie zapominają o nowej zawartości zahaczającej swoją tematyką o przedmioty kosmetyczne. Niedawno dodano do modułu sieciowego dodatek w postaci kocich uszu zamontowanych na hełmie SPARTAN. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie kosztowały one równe tysiąc kredytów - czyli w przełożeniu na zwykłe pieniądze, 10 dolarów (ponad 40 złotych).

Halo Infinite z kocimi uszami na hełmie kosztującymi 10 dolarów. Gracze pytają: "do czego to zmierza?"

(via Reddit)

Mogłoby wydawać się, że gracze po prostu oleją temat - w końcu kosmetyczne rzeczy nie wpływają na rozgrywkę. Jednakże u niektórych osób coś pękło, gdy widzą, jak wrogowie lub sojusznicy latają po arenach z rzeczonymi kocimi uszami zadając pytania - na forach czy Twitterze - do czego to wszystko zmierza?

Łatwo zauważyć, że odbiorcom nie podoba się pomysł 343 Industries, który według nich kompletnie nie pasuje do klimatu i świata przedstawionego przez twórców. I, co najbardziej ich złości, są osoby, które są w stanie zapłacić na nie - w przeliczeniu na polską walutę - równe 42 złotych.

Społeczność Halo, musimy pogadać.

Więc nienawidzicie kocich uszy... wielka grupa innych ludzi je pokocha. Będę cieszył się z obijania przeciwników noszących ten dodatek tak samo, jak inne osoby z niszczenia mojego e-sportowego skina.

Na co powinieneś być zły? Na cenę wynoszącą 10 dolarów za kocie uszy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Halo Infinite.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/12/cat-ears-have-some-players-worried-about-the-future-of-halo-infinite

Komentarze (105)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper