Deep Rock Galactic z fantastycznym wynikiem. Gra odnotowała ponad 10 milionów graczy

News
1325V
Deep Rock Galactic z fantastycznym wynikiem. Gra odnotowała ponad 10 milionów graczy
Kajetan Węsierki | 15.01, 10:30

Jeśli ktoś miał wątpliwości, czy warto udostępniać swoje gry w PlayStation Plus, to najnowszy projekt od ekipy z Ghost Ship Games powinien je skutecznie rozwiać.

Deep Rock Galactic nie jest w żadnym wypadku tytułem nowym - w gruncie rzeczy debiutował w 2018 roku, ale ostatnimi czasy o sobie nieco przypomniał. Najpierw w 2020 został włączony do biblioteki Xbox Game Passa, a zaledwie kilka dni temu pojawił się (w odświeżonej wersji na nowe generacji) w ramach abonamentu dla wszystkich subskrybentów PlayStation Plus.

I jak się dowiedzieliśmy, dało to naprawdę sporego kopa, jeśli chodzi o liczbę graczy. Jak przekazał jeden z analityków branżowych na Twitterze, MauroNL, w grze przekroczono liczbę 10 milionów graczy. Dla skali warto dodać, iż do listopada 2021 sprzedano 3 miliony na PC oraz Xboksach. Teraz, gdy tytuł zadebiutował na sprzętach Sony, udało się wielokrotnie przebić ten wynik.

Oczywiście mówimy tu o pobraniach, a nie czystej sprzedaży, ale taki rozgłos dla tytułu po prawie czterech latach od premiery zdecydowanie może cieszyć twórców. Co więcej, pokazuje to, jaką siłę ma PlayStation Plus i jak duży rozgłos może zaoferować projektom, które się w nim pojawiają. Dajcie znać, czy mieliście okazję grać w Deep Rock Galactic i jakie są Wasze wrażenia.

Deep Rock Galactic przekroczyło 10 milionów graczy na całym świecie, po tym, jak 4 stycznia zadebiutowała na platformach PlayStation. Gra jest częścią PlayStation Plus ze stycznia 2022 roku.

Deep Rock Galactic sprzedał 3 miliony egzemplarzy na platformach PC i Xbox do listopada 2021 roku.

Źródło: https://www.thegamer.com/deep-rock-galactic-10-million-playstation/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych