Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.10.2020 14:19
Xbox Game Pass nowe gry
6306V

Xbox Game Pass otrzyma wkrótce 14 nowych gier. Microsoft wciąż rozbudowuje ofertę

Microsoft właśnie zapowiedział kolejne rozszerzenie Xbox Game Pass. Gracze mogą szykować się na produkcję dostępne na Xboksach, komputerach klasy PC oraz urządzeniach mobilnych z Androidem. Na liście znajdują się między innymi Celeste, PlayerUnknown’s Battlegrounds czy też Deep Rock Galactic. Sprawdźcie pełne zestawienie.

Microsoft ponownie zapowiedział rozbudowę oferty Xbox Game Pass. Gracze w następnych dniach otrzymają dostęp do kolejnych 14 produkcji, które będą dostępne na trzech platformach: konsolach, komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych.

Xbox Game Pass – nowe gry

Jak widać Microsoft postanowił tym razem w ciekawy sposób rozbudować biblioteki i większość gier otrzymamy jeszcze przed premierą nowej generacji. Wiele na to wskazuje, że nowa lista gier zostanie ujawniona już po 5 listopada i w tej sytuacji otrzymamy szczegóły tytułów zmierzających również na Xboksy Series X|S.

Z tej propozycji na pewno musicie zagrać w Celeste – akurat pozycja będzie dostępna na trzech platformach, więc bez problemu zapoznacie się ze zręcznościową przyjemnością na różnych sprzętach. Microsoft zadbał także o PUBG-a, który ogracie już także na urządzeniach mobilnych. Świetnie na pewno zapowiada się wypakowana edycja Ark: Survival Evolved – podstawka jest już dostępna w Xbox Game Pass, a teraz klienci otrzymają trzy duże dodatki.

Xbox Game Pass – gry do 30 października

  • After Party (Console)
  • LEGO Star Wars III (Console)
  • Rise & Shine (Console)
  • Tacoma (Console & PC)
  • The Lord of the Rings: Adventure Card Game (Console & PC)
  • The Red Strings Club (PC)

Sprawdźcie również jakie zestawy dla Cloud Gamingu przygotował Microsoft Polska i zapoznajcie się z naszymi wrażeniami z ogrywania biblioteki Xbox Game Pass na urządzeniach mobilnych.

Xbox Game Pass nowe gry -październik-listopad

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/10/26/xbox-game-pass-coming-soon-october-november-2020/

Tagi: cloud gaming Microsoft pc xbox xbox game pass Xbox One